LA VIE ESSENCE. Rozmowy Kontrolowane

przez Maciej Maciejewsk

Jakie mają produkty i dlaczego ich zdaniem te kolagenowe kremy są lepsze od konkurencyjnych? Co ta firma MLM daje na start nowym współpracownikom i w czym są to udziały? Jakie auta proponuje w programie motywacyjnym i dlaczego Ferrari, Lamborghini oraz Benteye? Oto wywiad z decydentami LA VIE ESSENCE.

Radomir i Michał z La Vie EssenceRadomir i Michał z La Vie Essence

To nowa na rynku, polska firma network marketingowa. Spółka startuje w mocnym stylu i z porządnym uderzeniem. W programie samochodowym oferuje Lamborghini, Ferrari i Bentleye, a dla osób, które zdecydują się na współpracę z Pakietem Gold w ręku przygotowała nie lada gratkę – dożywotnie udziały w obrotach projektu!

Poruszająca się w systemie marketingu sieciowego firma LA VIE ESSENCE należy do poważanej i renomowanej grupy kapitałowej, która jest właścicielem znanej na całym świecie z ekskluzywnej linii kosmetyków marki La Vie Skin Therapy. Oto moja świeża rozmowa z Michałem i Radomirem:

Jeśli po obejrzeniu tego materiału masz jeszcze jakieś pytania to świetnie się składa. Zapraszamy Cię na specjalny webinar dotyczący tego projektu. Live z ogólnopolskim dyrektorem i współwłaścicielem LA VIE ESSENCE odbędzie się 2 lipca 2019 roku we wtorek o godzinie 20:00 na platformie Clickmeeting. Masz wątpliwości? Chcesz zadać pytania kompetentnej osobie? Zrób to we wtorek 2 lipca w tym miejscu:

https://lavieessence.clickmeeting.com/spotkanie-informacyjne-la-vie-essence

A tutaj znajdziesz nasze archiwalne publikacje:

„La Vie Essence. Piękno i luksus na wyciągnięcie ręki”

„Biznes rozdaje dożywotnie udziały w obrotach firmy”

Mogą Cię również zainteresować