Lampka do zadań specjalnych

przez Maciej Badowski

FLEXiT to sprytne urządzenie oświetlające, które swoją funkcjonalnością może zawstydzić niejedną specjalistyczną lampę. Jest to ultra cienka LED-owa lampka do zadań specjalnych.


Często zdarzają się takie sytuacje, że potrzebujemy dodatkowego źródła światła, aby rozjaśniło nam ono konkretne miejsce. Właśnie wtedy z pomocą przychodzi FLEXiT. To super płaska lampka LED, którą możemy wykorzystać w każdych warunkach.


Producent wymienia m.in. takie sytuacje, jak wymiana koła samochodowego, naprawa komputera czy wyjazd pod namiot. Prosta, elastyczna konstrukcja urządzenia umożliwia dowolne wyginanie i nadawanie mu kształtów, co pozwala w dużym stopniu kontrolować kierunek światła. Elastyczna lampka zasilana jest za pomocą 3 baterii AA. Urządzenie wyposażono również w specjalny uchwyt składający się z magnesów i haka, umożliwiający wszechstronny montaż lampy. Źródło światła składa się z 16 lamp. Urządzenie posiada 3 tryby oświetlenia. Produkt dostępny jest od listopada br. w sklepie Striker Store. Cena wynosi 30 dolarów.

Mogą Cię również zainteresować