LIDER W ZESPOLE MLM – Seminarium Menedżera MLM

przez Piotr Hoffmann

„Network Magazyn” objął patronatem Seminarium Menedżera MLM realizowanym przez firmę PHU ALPIO, której prezesem jest dr Alina Warzecha – członek rady programowej „Network Magazynu” oraz dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych w Gliwickiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości.

Dr Alina WarzechaDr Alina Warzecha

Każdy network marketingowiec wie, że niezbędnym elementem rozwoju jego struktur jest nieustająca edukacja. Dan Brown powiedział: „Niedostateczna wiedza bywa groźniejsza od braku wiedzy”. A ponieważ jednym z podstawowych zadań „Network Magazyn” jest edukowanie sektora sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego w Polsce, periodyk objął patronatem medialnym nowe przedsięwzięcie Seminarium Menedżera MLM realizowane przez firmę PHU ALPIO, której prezesem jest dr Alina Warzecha – członek rady programowej „Network Magazynu” oraz dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych w Gliwickiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości.

– To nowatorskie przedsięwzięcie nie tylko na skalę kraju, ale również świata. Seminaria odbywać się będą w wielu miastach Polski. Te elitarne spotkania pozwolą osobom aktywnie działającym oraz stawiającym pierwsze kroki pozyskać wyjątkowo specjalistyczne informacje niezbędne do pracy w network marketingu. Co ważne, na spotkaniach nie będzie rekrutacji do jakichkolwiek firm. Wyłącznie czysta wiedza i umiejętności. Już dr Alina Warzecha o to zadba – powiedział Maciej Maciejewski, redaktor naczelny „Network Magazynu”.

„Lider w zespole MLM” to temat pierwszego spotkania z cyklu Seminarium Menedżera MLM. Projekt rusza już 31 marca br. w Żyrardowie, a potem 1 kwietnia w Ostrołęce. Następnie spotkania odbędą się m.in.: w takich miastach jak: Kraków, Bytom, Legnica, Toruń, Tomaszów Lubelski, Poznań, Piotrków Trybunalski, Bielsko-Biała. Wykłady będą miały charakter elitarny, będą prowadzone w małym gronie osób, dlatego obowiązuje rejestracja (www.phualpio.pl).

Seminarium Menedżera MLM to cykl jednodniowych spotkań stanowiących ogromną kuźnię specjalistycznej, najnowszej generacji wiedzy dostosowanej dla menedżera network marketingu, z uwzględnieniem współczesnych uwarunkowań rynkowych. Stanowi ono swoistą formę pozyskiwania informacji dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką DS & MLM, zarówno aktywnie działających w strukturach network marketingu, jak również stawiających pierwsze kroki. – Wychodząc naprzeciw wszystkim networkerom, którzy wielokrotnie prosili o specjalistyczne szkolenia w swoich strukturach, zorganizowaliśmy cykl seminariów, w których może uczestniczyć każda osoba niezależnie od posiadanego poziomu wykształcenia. Te fachowe zajęcia poprowadzone będą przez ekspertów MLM, specjalistów szeroko rozumianego biznesu, a także wykładowców akademickich. Teraz wreszcie każdy może dostać wiedzę oraz pozyskać specyficzne umiejętności z najwyższej półki i nie musi być studentem czy posiadać wykształcenie wyższe powiedziała nam dr Alina Warzecha.

Program seminarium został dostosowany dla osób, które poszukują profesjonalnej wiedzy i umiejętności niezbędnej do prowadzenia działalności w network marketingu. Zajęcia oparte są na materiałach autorskich, przygotowanych przez prowadzących te seminaria. Skierowane są dla tych, którzy swoją drogę z MLM traktują rzetelnie, profesjonalnie i fachowo.

Pierwsze wykłady w Żyrardowie poprowadzą: dr Alina Warzecha oraz dr Izabela Bieńkowska – specjalista z zakresu psychologii i komunikacji w biznesie. Podczas pierwszego seminarium uczestnicy:

  • zapoznają się ze specyfiką funkcjonowania network marketingu,
  • dowiedzą się jak budować efektywne zespoły sprzedażowe,
  • poznają jaką rolę pełni lider i menedżer w network marketingu,
  • poznają style zarządzania i przywództwa stosowane w MLM,
  • zapoznają się z podstawowymi technikami motywacji swoich partnerów w marketingu sieciowym.

Ten nowatorski projekt doceniło już środowisko akademickie. Patronat naukowy nad seminarium sprawuje gliwicki oddział Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego: – Cieszę się bardzo, że PTE może objąć patronatem tak niezwykłe wydarzenie, które ma miejsce w naszym kraju. Jesteśmy świadkami przemian w nauce co do network marketingu i cieszymy się, że fachowa, rzetelna, a przede wszystkim profesjonalna wiedza trafi do wielu przedsiębiorców MLM działających w Polsce. Jestem głęboko przekonany, że ta inicjatywa zmieni pozytywnie podejście wielu osób do network marketingu w Polsce – powiedział dr Franciszek Grzesiok, prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Gliwicach.

Wszystkie informacje na temat projektu można uzyskać na stronie www.phualpio.pl. „Network Magazyn” będzie systematycznie informował Czytelników o tym, jak przebiegały kolejne spotkania.

 

Mogą Cię również zainteresować