LR POWER DAY w Zabrzu

przez Katarzyna Wagner

Pięknie się rozwija ten biznes MLM na terenie Polski. Mają rozmach co widać po wynikach finansowych jak i po zadowoleniu dystrybutorów. 24 czerwca 2017 roku byliśmy w Zabrzu na konferencji network marketingowej firmy LR Health & Beauty Systems.

ee

Najdynamiczniej rozwijający swoje struktury MLM liderzy z firmy LR Health & Beauty Systems przyjechali z całej Polski do zabrzańskiego Domu Muzyki i Tańca, aby wspólnie celebrować kolejny kwartał wzrostów. Dzięki temu profesjonalnie zorganizowanemu spotkaniu mogli również pozyskać najnowsze informacje dotyczące spółki i poznać jej plany na najbliższą przyszłość oraz dzięki niezwykłej atmosferze doładować akumulatory i pobrać moc i energię niezbędne do pracy w kolejnych miesiącach. Wszak nie bez powodu ten cykliczny event nazwano POWER DAY…

O najważniejszych danych statystycznych, które miały bezpośredni wpływ na ostatnie wyniki i sukces biznesu LR, już na samym początku spotkania poinformowała gości Anna Ozimek – dyrektor LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o. Pochwaliła się niezwykłym rozwojem firmowej floty luksusowych samochodów wypracowanych przez najlepszych menadżerów ale przede wszystkim skupiła się na przekazaniu ważnych informacji na temat nowych produktów, które niebawem znajdą się w ofercie firmy. Wystąpienie pani dyrektor z dziennikarskim kunsztem stymulowała na scenie znana z telewizji prezenterka Marzena Rogalska.

W trakcie konferencji LR POWER DAY odbyło się wiele ciekawych przemówień na temat samego systemu network marketing – zarówno pod kątem edukacyjnym jak i motywacyjnym, a ich prelegentami byli uczestnicy biznesu LR, którzy swoją historią i wynikami dają przykład innym menadżerom. Pomiędzy wykładami najlepszym wręczono wiele nagród finansowych i rzeczowych za uczestnictwo w licznych programach motywacyjnych.

Komentarz Pawła Plinty: – Mam okazję współpracować z LR Health & Beauty Systems od ponad roku. Firma działa w systemie MLM zajmując się dystrybucją suplementów, które kompleksowo dbają o nasze zdrowie, ale bardzo ważnym i dużym rynkiem w Polsce jeśli chodzi o sprzedaż bezpośrednią jest również dziedzina kosmetyki. Nasza seria kosmetyków aloesowych to kompleksowe podejście do skóry, bo która kobieta nie chce jej mieć pięknej i nawilżonej, a tutaj w nawilżeniu i dożywianiu bardzo dobrze się sprawdza właśnie aloes. Najnowszy zestaw Aloe VIA to zbiór 9 produktów, które najczęściej wykorzystujemy do pielęgnacji naszej skóry, ale nie tylko. W biznesie też jest ważne, aby oprzeć się na produktach codziennego użytku, a takim zestawem jest właśnie Aloe VIA. Jako osoba, która wiele lat spędziła na szukaniu odpowiedniej firmy z branży MLM po bardzo dogłębnych analizach myślę, że jestem w dobrej firmie o dobrym czasie. Myślę, że już niebawem LR stanie się wiodącą w network marketingu firmą na terenie Polski, głównie dzięki podejściu do jakości i budowania wizerunku produktów znajdujących się w jej portfolio.

Mogą Cię również zainteresować