Macharzewscy Dream Team czyli DuoRodzina

przez Katarzyna Wagner
1996 odsłony

O nich już w Network Magazynie pisaliśmy. Ale o każdym z osobna, nigdy w jednej publikacji o obojgu. Musimy nadrobić to okrutne faux pas, gdyż w poważnym piśmie branżowym nie może być miejsca na tego typu dziennikarską niestosowność. Przed Państwem Maria i Krzysztof Macharzewscy z firmy DuoLife.

Maria i Krzysztof MacharzewscyMaria i Krzysztof Macharzewscy

Ona to przede wszystkim – kobieta szczęśliwa. Super żona, kochana mama, charyzmatyczna businesswoman realizująca swoje marzenia za pomocą marketingu sieciowego. On z kolei charakteryzuje się – jak na sportowca przystało – walecznym sercem i niezmordowanym duchem. Opiekuńczy tata i nader dynamiczny menadżer, bezustannie zmierzający do wyznaczanych w swoim network marketingu celu.

Wywiad z Krzysztofem Macharzewskim („Biznes z klasą”) opublikowaliśmy w tym miejscu, a rozmowę z Marią Macharzewską („Biznes z klasą”) można przeczytać tutaj. Każdy w branży MLM wie, że to małżeństwo, a Network Magazyn opublikował o nich materiały osobno. Niezły numer, co? Postanowiliśmy naprawić ten nietakt.

Dziś nadarzyła się ku temu świetna okazja. Mamy dla Was bardzo fajne wideo ukazujące na czym polega ich praca w systemie MLM. Łapcie i oglądajcie. Działajcie tak, aby o Was również ktoś robił tego typu materiały. Poruszajcie się w marketingu sieciowym tak jak oni, a również będziecie osiągali tak spektakularne sukcesy:

        

PS. Jeszcze kilka zdań podsumowania. W taki oto sposób Krzysztof spuentował sukces, jaki w ciągu kilku lat odniosło ich małżeństwo. Czy to nie jest piękne?

„My DuoLife Family‼! Respect‼! Przychodzi taki dzień, gdy to co myślą inni przestaje mieć wpływ i jakiekolwiek znaczenie… Nadchodzi taka godzina, kiedy odnajdujesz to „coś”, co pcha Cię do przodu niczym niewidzialna siła… I ten moment, kiedy widzisz, że wszystko, co dotknęło Cię w życiu, było właśnie po to, aby odnaleźć właściwą drogę, właściwych ludzi i otworzyć się na wielkość wszechświata w szczęściu, zdrowiu i obfitości. Odnalazłem soft marketing jako moją drogę, odnalazłem ludzi, którzy są moją DuoRodziną, odnalazłem siebie jako człowieka szczęśliwego w tym, co robię, z kim jestem i do czego dożę. DuoRodzino… Wspaniały zespole Macharzewscy Dream Team, idziemy razem po marzenia? Najlepsze dopiero przed nami!”

Mogą Cię również zainteresować