Magazyn Forbes znów docenił biznes MLM. Firma Scentsy najlepszym pracodawcą w Idaho

przez Maciej Maciejewski
841 odsłony

Na liście Najlepszych Pracodawców Ameryki 2022 prestiżowy magazyn Forbes zamieścił network marketingową spółkę Scentsy na pierwszym miejscu w stanie Idaho. To jedyna firma zajmująca się sprzedażą bezpośrednią i marketingiem sieciowym z tego regionu, która znalazła się na tej ekskluzywnej liście.

źródło: Pixabay

– Cieszymy się, że w naszej kategorii towarów paczkowanych zajęliśmy pierwsze miejsce oraz siódme miejsce dla najlepszego pracodawcy w Idaho. Zawsze staramy się być przedsięwzięciem z wyboru i dlatego dokonaliśmy znaczących zmian, rozszerzając na przykład kilka ciekawych programów w ciągu ostatnich kilku lat. Mamy nadzieję, że pozwoli to naszym pracownikom na pełne zaangażowanie się w wykonywane zadania. Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że ponownie zostaliśmy docenieni przez tak prestiżowy na świecie magazyn biznesowy jak Forbes – powiedział Dan Orchard, prezes i tymczasowy dyrektor generalny w Scentsy.

Wybrani pracodawcy zostali wyselekcjonowani na podstawie specjalnej ankiety przeprowadzonej wśród 70 000 Amerykanów pracujących dla firm zatrudniających ponad 500 pracowników w USA reprezentujących 25 sektorów przemysłowych. Firmy oceniane były na podstawie bezpośrednich i pośrednich rekomendacji od pracowników, którzy punktowali przedsiębiorstwa i odpowiadali na pytania dotyczące warunków pracy, różnorodności, wynagrodzenia, potencjału rozwojowego i wizerunku firmy.

Mogą Cię również zainteresować