Mała Arizona – Piknik Rodzinny Forever za nami

przez Katarzyna Wagner
810 odsłony

Piękne okoliczności przyrody, atmosfera przeniesiona z amerykańskiego westernu, wyborne prelekcje edukacyjno-motywacyjne i świetna muzyka w stylu country. Tak wyglądał sobotni piknik rodzinny Mała Arizona zorganizowany we Wrocławiu przez niezależnych przedsiębiorców firmy Forever Living Products.

ee

Funkcjonująca w systemie MLM firma Forever Living Products została założona 40 lat temu w Scottsdale (Arizona, USA) i jest obecnie największym plantatorem, wytwórcą i dystrybutorem produktów na bazie aloe vera na świecie. Menadżerowie, którzy całym swoim życiem zaangażowali się w wyszukiwaniu naturalnych, najlepszych źródeł zdrowia i urody oraz dzieleniu się nimi ze światem, tym razem udostępnili rąbek tej szerokiej wiedzy we Wrocławiu na terenie partynickich torów wyścigów konnych. W sobotę 14 lipca 2018 roku odbył się tam inspirujący Piknik Rodzinny Mała Arizona.

– Celem tego przedsięwzięcia jest przede wszystkim integracja oraz zapoznanie się z mentalnością naszej firmy, przybliżenie uczestnikom osoby Rexa Maughana – jej założyciela. Taki miałam zamysł, kiedy zobaczyłam to miejsce. Postanowiłam stworzyć we Wrocławiu Małą Arizonę i chcę, aby w przyszłości było to wydarzeniem cyklicznym. Poprzez poznanie mentalności założycieli firmy chciałabym w miejsce polskiego lęku wprowadzić lekką nutę amerykańskiej otwartości. W Polsce naszym Rexem jest Bogumiła Sroka i uważam, że tak jak ona, ja sama powinnam lepiej poznawać założycieli i ten biznes MLM aby odnieść sukces. Więc może inni także? Przecież wszystko zaczyna się od idei – powiedziała nam Agnieszka Maria Maracewicz, pomysłodawczyni pikniku.

Podczas eventu – jak przystało na okoliczności – usłyszeliśmy lekkie, ale zarazem mocno merytorycznie skonstruowane przemówienia. Jako pierwsza wystąpiła Joanna Klupp z działu marketingu firmy, a po niej Jacek Kandefer, dyrektor Forever Living Products Poland. Następnie swoją historię wielkich sukcesów w biznesie network marketing opowiedziała Bogumiła Sroka, a po niej wystąpili Maria i Jacek Bartkowiakowie. Równie ciekawie mówili Michał i Kornelia Błaczkowscy. Na koniec o pewnym kroku w przyszłość na bazie systemu MLM opowiedział Maciej Maciejewski, red. naczelny Network Magazynu. 

Organizatorzy pikniku stanęli na wysokości zadania i dla najmłodszych uczestników spotkania zorganizowali ciekawe animacje oraz przejażdżki konne. Odbył się również świetny koncert zespołu John Kentucky Band. Przychód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany fundacji Forever Giving, aby wesprzeć akcję Rise Against Hunger i nakarmić głodujące dzieci.

Mogą Cię również zainteresować