Małgorzata Daniel – Polska Lwica Biznesu 2019

przez Marek Wyrzychowski
1885 odsłony

Małgorzata Daniel z Instytutu Urody i Zdrowia DAMA-MED, na co dzień budująca i propagująca system MLM, otrzymała prestiżową nagrodę w konkursie Lwice Biznesu 2019. Przedsięwzięcie zainicjował magazyn Law Business Quality.

Ponad 250 osób pojawiło się 13 stycznia br. na finale piątej edycji plebiscytu LWICE BIZNESU 2019 organizowanego od 2014 roku przez magazyn Law Business Quality. Konkurs nagradza kobiety biznesu z sektora MŚP, a także osobistości medialne, które swoją postawą motywują i inspirują inne kobiety do działania. W tym roku wśród nagrodzonych kobiet znalazły się m.in. dr Irena Eris, Katarzyna Bonda, Ewa Szabatin, Paulina Biernat, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Kasia Miller, Viola Piekut, Maria Niklińska, Iwona Guzowska oraz działająca w systemie MLM – Małgorzata Daniel.

Kim są Lwice Biznesu? Są niezależne, ale podkreślają, że ich żywiołem jest współpraca z innymi ludźmi. Ich zaletą jest przebojowość, lecz każda z nich jest przekonana, że bez empatii i wyczulenia na potrzeby innych nie można osiągnąć sukcesu. Są kreatywne i inteligentne, ale świadome tego, że najlepszy pomysł potrafi wpaść do głowy podczas codziennych, nieraz banalnych czynności. To panie, które dzięki swej pasji znalazły pomysł na życie.

– Plebiscyt Lwice Biznesu z roku na rok cieszy się ogromną popularnością, o czym świadczy liczba nadsyłanych do redakcji naszego magazynu zgłoszeń. Od pierwszej edycji konkursu, czyli od roku 2014, skupia wokół siebie największe gwiazdorskie nazwiska oraz media, które piszą o naszym niezwykłym wydarzeniu. W poprzednich edycjach statuetki LWICY BIZNESU trafiły m.in. do Jolanty Kwaśniewskiej, Ewy Błaszczyk, Joanna Klimas, Joanny Brodzik, Edyty Jungowskiej, Anny Muchy, Omeny Mensah czy Joanny Jabłczyńskiej – mówi Ilona Adamska, pomysłodawczyni konkursu, wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality.

W tym roku do konkursu zgłosiło się ponad 200 pań. Do finału przeszło tylko 68. W drodze głosowania SMS-owego wyłoniono 5 finalistek. W drodze głosowania redakcyjnego jury przyznało 20 nagród. Statuetką Lwicy wyróżniono także 20 bohaterek książki „Lwice Biznesu. O rodzinie i sukcesie”, które w szczegóły sposób zwróciły uwagę redakcji.

– Statuetkę Lwica Biznesu 2019 odebrałam z rąk prof. Jacka Santorskiego. Jest to zwieńczenie mojej 30-letniej pracy na wielu płaszczyznach – usługowej, szkoleniowej (kosmetologia medyczna), a także trenerskiej (STRUCTOGRAM i MLM). Dziękuję wszystkim moim klientkom, przyjaciołom i rodzinie za wsparcie oraz głosy oddane w plebiscycie – powiedziała nam Małgorzata Daniel.

Galę poprowadził Arkadiusz Habrat i Ilona Adamska. Gościem specjalnym, a zarazem osobą, która wspierała ich na scenie oraz wygłosiła krótką prelekcję na temat przywództwa kobiet w biznesie, był Jacek Santorski. Podczas gali wystąpiły trzy wyjątkowe, charyzmatyczne i przepiękne wokalistki: Sabina Sago, Maria Niklińska i Justyna Reczeniedi.

Mogą Cię również zainteresować