Marcowa Konferencja Colway International

przez Piotr Hoffmann

„Lubię zajrzeć czasami, jak sobie radzi już całkowicie beze mnie projekt, który współtworzyłem, wyprawiałem z portu i któremu oddałem w swoim czasie wiele czasu i energii” – napisał Jarosław Zych na Facebooku po marcowej konferencji Colway International.

A jak sobie radzi ten dzieciak w polskiej, network marketingowej rodzinie? „Network Magazyn” był oczywiście przy narodzinach tego biznesu MLM w kwietniu 2015 roku i sam start zapowiadał się nader interesująco, o czym pisaliśmy w tym miejscu. Po dwóch latach ukazał się reportaż wideo z Konferencji Colway International, która odbyła się w Gdyni 18 marca br. Sami możecie niżej zobaczyć efekty pracy tej ekipy. Jeden z uczestników spotkania skomentował wszystko następującymi słowami: 

„Czy ten film wymaga słownego podsumowania? Możecie zobaczyć na nim każdą emocję, którą widzieliśmy 18 marca na scenie i wśród widowni – rosnącą dumę pań i podziw panów podczas części otwierającej event, prowadzonej przez prezesa. Podniosłą atmosferę i motywację do działania tak gęstą, że można ją ciąć na kawałki i rozdawać dalej, w dół struktur. Wyrazy zachwytu podczas prezentacji nowych, nietuzinkowych produktów. Skupienie i koncentrację na celu, gdy zapowiadaliśmy miesiąc wzrostu. No i ten błysk w oku… w momencie, kiedy uczestnicy spotkania spostrzegli, że Colway International wejdzie w 3 rok działalności z prawdopodobnie najlepszym planem finansowym na rynku, zawierającym między innymi premie za awans w kwocie nawet 100 tysięcy złotych!

Uważność, kiedy ze sceny padały mocne (i wzruszające!) słowa liderów. Energię, gdy Kaczorex wykonywał swój taniec, empatię, kiedy założycielka fundacji Centrum Praw Kobiet opowiadała o swojej codziennej pracy. Śmiech uznania i rozbawienia oraz gromkie brawa, kiedy Dorota Wellman opowiadała o tym, jak niemożliwe staje się możliwym!

Co usłyszeliśmy w kuluarach? Mówiono nam, że Maurycy Turek wygłosił swoje najlepsze przemówienie. Usłyszeliśmy, że podobno rozpoczęliście już intensywne przygotowania do miesiąca wzrostu, który startuje oficjalnie od 4 kwietnia. Że nie możecie się doczekać oficjalnej premiery nowych produktów i że uwielbiacie prawdziwe historie opowiadane przez zwykłych ludzi. Zanim echo po Marcowej Konferencji Colway International w Gdyni ucichnie, zobaczcie film. Niech naładuje Wasze baterie do pełna!”

Mogą Cię również zainteresować