Mariusz Nowakowski działa na Filipinach!

przez Marek Wyrzychowski

Mariusz Nowakowski z naszego Klubu TOP Liderów MLM wyjechał na Filipiny, aby w ciszy, spokoju i pięknych okolicznościach przyrody, budować swój biznes. Teraz, po ostatnich kataklizmach, kraj ten w najmniejszym szczególe nie przypomina sielskiej oazy.

Foto: Mariusz NowakowskiFoto: Mariusz Nowakowski

„Po trzęsieniu ziemi i przejściu tajfunu Filipiny są zrujnowane. Na miejscu brakuje praktycznie wszystkiego: nie ma wody, prądu, lekarstw. Z całego świata płynie pomoc; zwłaszcza sąsiednie kraje wysyłają pieniądze, medyków. Na miejscu jest też Mariusz Nowakowski spod Bydgoszczy. Na Filipiny trafił niecały rok temu. Przeżył atak żywiołów, a teraz stara się pomagać miejscowej ludności.” – czytamy w reportażu o Mariuszu Nowakowskim na portalu internetowym TVP.

Całość tutaj: „Mieszkaniec regionu przeżył tajfun i pomaga Filipińczykom dalej żyć”.

Po takich przeżyciach niejeden człowiek doznałby załamania psychicznego i wrócił do Polski. Ale nie Mariusz. Nie networker, który już wcześniej w ramach funkcjonowania Klubu TOP Liderów MLM dał się poznać jako świetny organizator i przedsiębiorca. Na Filipinach postanowił zorganizować specjalną akcję.

Foto: Mariusz NowakowskiFoto: Mariusz Nowakowski

Dzisiaj udało nam się porozmawiać z Mariuszem za pomocą komunikatora Skype. Opowiedział nam o swoich działaniach: – Jeszcze nie dawno informowałem Was o ogromnym trzęsieniu ziemi. Minęły 3 tygodnie, a ponownie natura dała o sobie znać. Niestety uczestniczyłem w tych wydarzeniach, które na pewno uczyniły mnie silniejszym, ale również pokorniejszym do natury i jej siły tworzenia i niszczenia. Teraz Filipiny potrzebują pomocy z całego świata. Inaczej będzie kiepsko. Muszę podziękować osobom, które już pomogły. Jesteście wielcy! Dziękujemy!

Foto: Mariusz NowakowskiFoto: Mariusz Nowakowski

Henry Ford powiedział: „Nie szukaj błędu – szukaj naprawy". Więc naprawmy i pozwólmy powrócić do życia członkom naszej planety. Moi drodzy rodacy! Jest wielka zorganizowana akcja, w której każdy ma szansę uratować życie mieszkańca Filipin. Razem z Polakami, którzy zamieszkują pobliskie wyspy ruszyliśmy z pomocą dla mieszkańców dotkniętych największym tajfunem, który zrównał z ziemią całe wyspy, niestety zbierając swoje żniwo w postaci min. 10 000 osób. Z informacji regionalnych, a także od znajomych wiemy, jak wygląda sytuacja po kataklizmie. Setki tysięcy osób walczy o życie każdego dnia czekając na pomoc w postaci wody i jedzenia, dlatego nie czekając zaczęliśmy działać, a nie tylko gadać – mówi Nowakowski.

Foto: Mariusz NowakowskiFoto: Mariusz Nowakowski

– Natomiast Wy możecie pomóc rozprzestrzeniając informacje, gdzie tylko możecie (znajomi, firmy, organizacje itp.) oraz co najważniejsze, możecie wpłacać datki na poniżej podane konta – prosi. Wielu z Was pyta mnie „ile”? Ja zawsze odpowiadam „ile chcesz i ile możesz”. W tej sytuacji znaczenie ma każda złotówka, która daje szansę przetrwania – apeluje.

POLSKIE KONTO

Mirosław Nowakowski

87-070, Boluminek 19A

76 2490 1044 0000 4200 7619 9146 (alior sync)

W tytule: Pomoc Filipiny

lub

FILIPINY

Bank BPI na Filipinach: 2249-1825-51

Swift code: BOPIPHMM

Routing nr: CH005873

Aiza Sante Mahilum

W tytule: Pomoc Filipiny

Jestem otwarty na wszelką pomoc oraz na kontakt. W razie pytań i szczegółów na temat akcji śmiało pisz lub dzwoń.

SKYPE : mariusz.nowakowski.skype

TEL PL: 52 5611580 (nr. skype, opłata z kom. jak na stacjonarne)

KOM FILIPINY: +63 9499064973 

Mogą Cię również zainteresować