Marka Fitline od firmy PM-Internationale wspiera narodowe drużyny piłki ręcznej w Belgii

przez Maciej Maciejewski

Belgijski Królewski Związek Piłki Ręcznej poinformował, że po zainicjowaniu współpracy z network marketingową spółką PM-Internationale, jego piłkarze ręczni zaczęli korzystać z suplementów diety produkowanych pod marką FitLine. PM wspiera zawodników belgijskich drużyn narodowych od seniorów po juniorów.

Królewska Belgijska Federacja Piłki Ręcznej, której reprezentacja mężczyzn właśnie zakwalifikowała się do Mistrzostw Świata 2023, po raz pierwszy w swojej historii wybrała FitLine jako nowego, oficjalnego dostawcę suplementów diety.

– Nasi sportowcy rywalizują teraz na najwyższym, światowym poziomie, więc szukaliśmy również takiego partnerstwa. I znaleźliśmy je w FitLine – powiedział Jean-Francois Hannosset, prezes Królewskiej Belgijskiej Federacji Piłki Ręcznej. Jak dodał, ważne jest dla niego w tej kwestii również bezpieczeństwo dopingowe.

– Mamy stałe kontrole antydopingowe w zawodach krajowych i międzynarodowych. Jesteśmy pewni, że w FitLine są odpowiednie kontrole jakości i bezpieczeństwa. Dlatego wiemy, że nasi gracze mają najlepsze produkty na świecie – skomentował.

Regionalny dyrektor sprzedaży w PM-International Adrien Rincheval, potwierdza swoją pasję do belgijskiego sportu: – Jesteśmy dumni z faktu, że możemy wspierać najlepszych sportowców, a tym samym dalej rozszerzać naszą obecność i zaufanie do naszych produktów. Mamy nadzieję, że drużyny Królewskiej Belgijskiej Federacji Piłki Ręcznej o tak mocnych nazwach jak kobiece „Czarne Strzały” i męskie „Czerwone Wilki” będą korzystały z FitLine na swojej udanej, sportowej drodze.

Mogą Cię również zainteresować