Mary Kay inwestuje we współpracę z Arbor Day Foundation

przez Maciej Maciejewski
666 odsłony

Poruszająca się w systemie MLM kosmetyczna spółka Mary Kay opublikowała raport, w którym przedstawiono wyniki współpracy z Fundacją Arbor Day. Podczas wieloletniej kooperacji oba podmioty zasadziły łącznie 1,2 miliona drzew.

W najnowszym raporcie dotyczącym sadzenia drzew firma Mary Kay dzieli się korzyściami z projektów zrealizowanych do tej pory w ramach swojego partnerstwa z fundacją Arbor Day. Oto one:

  • Do chwili obecnej wyizolowano 1 018 021 ton CO².
  • 81 902 445 galonów wody uniknęło spływu. Jest to równoznaczne z zapewnieniem 930 710 osobom czystej wody.
  • Usunięto 4236 ton zanieczyszczeń powietrza.

W zeszłym roku spółka Mary Kay zrealizowała sześć projektów sadzenia drzew, obejmujących odzyskiwanie po pożarach, odnawianie lasów uszkodzonych przez owady i ponowne zalesianie w Brazylii, w dolinie rzeki Mississippi na Florydzie, w chińskiej prowincji Gansu i w lasach Mongolii, Peru i Niemiec.

W 2022 roku ten kosmetyczny biznes MLM cały czas sadzi drzewa w Chinach, Brazylii, Madagaskarze i na Florydzie. – Na całym świecie co roku ginie około 18 milionów akrów drzew. W obliczu szalejących pożarów, owadów, chorób, zmian klimatycznych i nie tylko… potrzeba ponownego zalesiania jest ogromna. Mary Kay odciska swój ślad na rynkach całego świata, więc musimy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby go chronić. Nasze partnerstwo z Arbor Day Foundation pozwala nam zapewnić bardziej zrównoważoną przyszłość świata przyszłym pokoleniom – powiedziała Deborah Gibbins, dyrektor ds. operacyjnych w Mary Kay Inc.

Mogą Cię również zainteresować