Mary Kay świętuje 60 lat wysiłków na rzecz zrównoważonego rozwoju

przez Maciej Maciejewski
399 odsłony

Spółka Mary Kay opublikowała „Raport specjalny na temat zrównoważonego rozwoju 2023”, w którym szczegółowo opisano zaangażowanie marki na rzecz poprawy życia kobiet, przy jednoczesnym dostosowaniu się do celów zrównoważonego rozwoju ONZ w obszarach środowiska, społeczności i gospodarki.

źródło: Pixabay

W raporcie podkreślono inicjatywy kierowane przez kobiety podejmowane na całym świecie, w tym renaturyzację oceanów, ochronę wody, wysiłki w zakresie przedsiębiorczości na wiejskich obszarach Chin, badania nad nowotworami u kobiet, różnorodności i włączenia społecznego, wzmacniania pozycji poprzez innowacje cyfrowe oraz pionierskie badania nad równością płci w zakresie algorytmów i sztucznej inteligencji.

– Zrównoważony rozwój nie jest dla nas tylko modnym hasłem. Jest wpleciony w istotę tego, kim jesteśmy jako marka. Choć świętujemy nasze tegoroczne osiągnięcia, niezmiennie realizujemy naszą misję. Zależy nam na jeszcze większej odpowiedzialności za nasze decyzje gospodarcze, środowiskowe i społeczne dbając o to, aby dziedzictwo Mary Kay Ash polegało nie tylko na wzmacnianiu pozycji kobiet, ale także na ochronie naszego wspólnego domu – powiedziała Deborah Gibbins, dyrektor operacyjna w Mary Kay Inc.

Mogą Cię również zainteresować