Marzena Rogalska ambasadorką LR Health & Beauty

przez Dominika Michalak

Nie trzeba jej przedstawiać. Każdy dzień rozpoczyna z uśmiechem i optymizmem. Zaraża pozytywną energią i cieszy się życiem. Dziennikarka, aktorka, autorka bestsellerowych powieści (14 lutego 2018 roku premiera jej nowej powieści „Gra w kolory”).

Marzena RogalskaMarzena Rogalska

Zakochana bez pamięci w swoich kotach – Bazylu i Kajtku. W tym roku postanowiła zrobić coś nowego – została ambasadorką marki kosmetycznej LR Health & Beauty, sygnując tym samym linię aloesowych kosmetyków LR Aloe Via.

W roli ambasadorki wystąpiła po raz pierwszy podczas uroczystej gali z okazji rozpoczęcia roku, a także okrągłej, 13-tej rocznicy marki w Polsce (13.01.2018). Jak sama stwierdziła: „Ta data wróży nam wiele dobrego. W końcu sama urodziłam się 13-stego”. Skąd taki wybór? Wydaje się oczywisty. Marzena Rogalska jest osobą, która uwielbia życie. Ciepła, pełna zrozumienia i pasji do ludzi. Jest naturalna, szczera, zabawna. Te cechy idealnie komponują się z serią aloesowych kosmetyków LR Aloe Via.

Swoim nazwiskiem będzie sygnowała szeroką gamę produktów działającej w systemie MLM firmy LR Health & Beauty, które w swojej kompozycji zawierają ceniony od wieków aloes. Inspirowane naturą, wzbogacone o szereg bioekstraktów, klasyczne w swoim designie. Dodatkowo, wizerunek artystki będzie wspierał działania kierowane do partnerów marki w całej Polsce.

LR Aloe Via to seria kilkudziesięciu kosmetyków do pielęgnacji ciała, która łączy w sobie dobroczynne właściwości żelu Aloe Vera, z najwyższą kompetencją LR, potwierdzoną wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu kosmetyków aloesowych. Wysoka zawartość aloesu, sprawdzone kompozycje składników czynnych i naturalna siła bioekstraktów – to wszystko sprawia, że seria LR Aloe Via wykazuje wszechstronne działanie: regenerujące, kojące, nawilżające. Produkty nie zawierają parabenów i olejów mineralnych.

Regularne kontrole Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu [IASC] gwarantują wysoką jakość surowca – począwszy od etapu uprawy, aż po proces jego przetwarzania. Również niezależny Instytut Dermatest potwierdza dobrą tolerancję dermatologiczną tych produktów. Aż 28 z nich zostało zgłoszonych do opatentowania za sprawą unikatowego połączenia substancji czynnych zawartych w żelu Aloe Vera i różnych bioekstraktów.

LR Health & Beauty to wiodącą firma sektora sprzedaż bezpośrednia & marketing sieciowy w Europie, której polski oddział mieści się w Katowicach. Jej zakres działalności obejmuje: dystrybucję wysokiej jakości suplementów diety, luksusowych kosmetyków do pielęgnacji i makijażu, perfum oraz urządzeń kosmetycznych. Firma stanowi część założonego w 1985 roku w Niemczech, globalnego koncernu LR Health & Beauty, który posiada swoje oddziały w 28 krajach. Marka współpracuje z międzynarodowymi gwiazdami: Brucem Willisem, Karoliną Kurkovą czy Guido Maria Kretschmerem, niezależnymi ośrodkami badawczymi – Dermatest, IASC, Fresenius oraz z markami samochodowymi: Mercedes i Opel.

Mogą Cię również zainteresować