Michael Strachowitz w Polsce!

przez Katarzyna Wagner
657 odsłony

Na początku marca br. specjalnie dla członków „Klubu TOP Liderów MLM” przyleci z Niemiec do Polski Michael Strachowitz. To obok Edwarda Ludbrook’a najlepszy obecnie znawca i szkoleniowiec z zakresu budowy biznesu MLM na świecie.

Michael Strachowitz będzie gościem specjalnym podczas III Spotkania „Klubu TOP Liderów MLM”, które odbędzie się w dniach 2-4 marca 2009 roku w Pałacu Otrębusy pod Warszawą. Podczas przygotowanych na pierwszy dzień spotkania konferencji, członkowie klubu będą m.in. omawiali i proklamowali „Kodeks Klubu TOP Liderów MLM”. Odbędzie się również wybór zarządu klubu na obecną kadencję, podział na konkretne podgrupy robocze, wybór władz w poszczególnych podgrupach roboczych, przydzielenie podgrupom konkretnych zadań w terenie oraz omówienie planów działań na najbliższe 3 miesiące.

Drugiego dnia odbędzie się seminarium dydaktyczno-praktyczne „MLM w nowoczesnych mediach”. Wieczorem TOP Liderów zaszczyci swoim wykładem Michael Strachowitz, który już kilka miesięcy temu był zaskoczony i wstrząśnięty informacją, że to w Polsce udało się po raz pierwszy na świecie zebrać przy jednym stole i zainicjować „Klub TOP Liderów MLM” – elitarne grono fachowców z różnych firm, które pod wspólnym szyldem chce budować wizerunek i propagować w społeczeństwie biznes DS/MLM. Jak powiedział:

Michael Strachowitz
Michael Strachowitz

– Sam byłem zaangażowany w stworzenie takiego projektu w Niemczech, jakieś 10 lat temu. Niestety, już na pierwszym spotkaniu wszyscy się pokłócili i tyle mieliśmy z pracy na rzecz branży. Jestem w szoku, że Wam się udało. Gratuluję wszystkim charyzmy, zaangażowania i wytrwałości. Muszę być z Wami na następnym spotkaniu…

Michael Strachowitz

Obok Edwarda Ludbrook’a jest obecnie najlepszym znawcą i szkoleniowcem z zakresu budowy biznesu MLM na świecie. Karierę w MLM rozpoczął w roku 1977. W ciągu 5 lat zbudował razem ze swoją żoną Gabriele działającą w całej Europie organizację liczącą ponad 22 000 partnerów, którzy wykonują tę profesję jako dodatkowe lub główne zajęcie. W roku 1982 osiągnął najwyższy poziom w karierze w systemie dystrybucji swojego przedsiębiorstwa. Od końca lat 80 Strachowitz zbiera plony pracy, jaką włożył w budowę organizacji, a od tego czasu działa wyłącznie jako doradca, trener, referent i coach w zakresie sprzedaży bezpośredniej i network marketingu. Już ponad sto tysięcy partnerów dystrybucyjnych różnych firm i organizacji w 17 krajach Europy czerpało korzyści z jego fachowych i solidnych wykładów. Do klientów Strachowitz’a należą wszystkie wiodące firmy MLM na świecie, doceniając jego niesamowitą wiedzę i ożywczy humor. Autor takich bestsellerów o MLM, jak: „Das alltagliche Gift” oraz „Die Basics”.

Mogą Cię również zainteresować