MLM NEWS ROOM. Vida Divina przejmuje peruwiańską firmę MIALÉ

przez Maciej Maciejewski
425 odsłony

Vida Divina sfinalizowała przejęcie MIALÉ. To latynoamerykańska spółka zajmującej się marketingiem wielopoziomowym z siedzibą w peruwiańskiej Limie. MIALÉ oferuje portfolio ponad 25 produktów ukierunkowanych na dobre samopoczucie.

To najnowsze przejęcie w sektorze DS/MLM jest częścią szerszej strategii dotyczącej ekspansji firmy Vida Divina, która jest już obecna w ponad 50 krajach świata.

– Przejęcie MIALÉ jest świadectwem zaangażowania Vida Divina w naszą wizję zapewniania wszechstronnych możliwości dla wszystkich ludzi na całym świecie – skomentował Armand Puyolt, prezes i dyrektor generalny Vida Divina Worldwide.

Patrząc w przyszłość widzę horyzont pełen ekscytujących możliwości. Innowacje i rozwój są dla nas niezbędne. Chętnie będę współpracował z każdym z Was, wnosił wkład w wasze doświadczenia w zakresie przedsiębiorczości i stawiał czoła znaczącym wyzwaniom, które napotykają was i wasze rodziny. Razem stworzymy przyszłość pełną innowacji, wzrostów i wspólnego sukcesu. Witamy wszystkich z MIALÉ w światowej rodzinie Vida Divina – dodał.

Mogą Cię również zainteresować