MLM w Wyższej Szkole Biznesu

przez Marek Wyrzychowski

W ramach zainicjowanego przez „Network Magazyn” i elitarny Klub TOP Liderów MLM projektu o nazwie „Biznes MLM jako alternatywny sposób zarabiania na studiach”, dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Absolwentów i Studentów WSB, tym razem zawitamy z konferencją do Dąbrowy Górniczej.

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie GórniczejWyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

24 października 2013 r. o godz. 17:00 w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej przy ul. Cieplaka 1c odbędzie się kolejna konferencja edukacyjno-naukowa z cyklu „Biznes MLM jako alternatywy sposób zarabiania na studiach”. Celem konferencji jest przedstawienie form pracy, działalności gospodarczych, sposobów kumulowania dochodu, prezentacja systemu MLM (różnice, oferta, jak wybrać i działać profesjonalnie, dane statystyczne, konkretne case study). Adresatami konferencji są absolwenci, studenci oraz mieszkańcy Śląska i Małopolski, zainteresowani poszerzaniem profesjonalnej i rzetelnej wiedzy na temat dostępnych obecnie form/metod pracy i zarabiania pieniędzy z wyszczególnieniem nowatorskiego systemu multi level marketing (MLM).

ReklamaReklama

Tym razem, jako prelegenci wystąpią: Maciej Maciejewski, dr Alina Warzecha, Jacek Kandefer i Bogumiła Sroka. Udział w konferencji jest bezpłatny. Więcej szczegółowych informacji (plan konferencji, prelegenci, sposób rejestracji) znajdziesz tutaj: www.wsb.edu.pl oraz tutaj: https://www.facebook.com/events/594726873902813/ O poprzednich konferencjach zorganizowanych w ramach tego projektu przeczytasz tutaj: http://www.networkmagazyn.pl/strona/biznes-mlm

Mogą Cię również zainteresować