Modem Option ICON 505M

przez Marek Wyrzychowski
497 odsłony

Firma Wel.com, dystrybutor modemów i akcesoriów do mobilnego internetu zaprezentowała kompaktowy i stylowo wyglądający modem USB Option ICON 505M, który daje błyskawiczny dostęp do internetu mobilnego oraz posiada slot kart microSD.

Dzięki technologii HSDPA/HSUPA w niezwykle prosty sposób można przesyłać duże pliki oraz oglądać media strumieniowe w wysokiej rozdzielczości. Wszystko to z prędkością pobierania do 14,4 Mbps oraz wysyłania do 5,76 Mbps, która przewyższa prędkości łącz w wielu domach czy biurach.


Wbudowany czytnik kart microSD może pełnić rolę podręcznej pamięci USB, która jest podstawą działania Option uCAN Move. uCAN to platforma pozwalająca na korzystanie z aplikacji umieszczonych w modemie. Funkcja Zero Footprint zadba o bezpieczeństwo podczas pracy z dokumentami, programami czy podczas przeglądania internetu. Według producenta, dzięki niej użytkownik nie pozostawia żadnych śladów aktywności na komputerze klienckim, a wszystkie dane są zapisywane na kacie microSD urządzenia.

Option ICON 505M współpracuje z systemami operacyjnymi Microsoft Windows, Mac OS X oraz Linux. Dlatego modem jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują szybkiego dostępu do sieci oraz intuicyjnego i łatwego w obsłudze urządzenia niezależnie od platformy systemowej. To atrakcyjne urządzenie wyposażone w zaawansowane rozwiązania sprzętowe i programowe kosztuje 305 zł.

Mogą Cię również zainteresować