MONAT otwiera działalność we Francji

przez Maciej Maciejewski
780 odsłony

Firma MONAT Global ogłosiła kontynuację ekspansji swojego biznesu MLM na terenie Europy. Spółka uruchamia działalność na terenie Francji. Start tego kosmetycznego network marketingu w kraju nad Loarą decydenci firmy zaplanowali na maj 2023 roku.

źródło: Pixabay

– Dzięki naszym wielokrotnie nagradzanym produktom i jako numer jeden wśród marek do pielęgnacji włosów premium w branży sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy, już od kilku lat otrzymujemy stały strumień zapytań o ekspansję na Francję. Stąd nasza decyzja – powiedział Ray Urdaneta, dyrektor generalny w MONAT.

Firma rozpoczęła podbój Europy w 2018 roku, dodając na listę swoich działań Hiszpanię, Litwę, Polskę, Irlandię i Wielką Brytanię. – Teraz wychodzimy naprzeciw potrzebom francuskich konsumentów poprzez rozszerzenie naszego unikalnego modelu biznesowego i rodzinnej kultury, kompetentnej obsługi i wdzięczności na nowe rynki europejskie poprzez otwarcie działalności we Francji – powiedział Stuart MacMillan, prezes MONAT.

– Nasze holistyczne i innowacyjne podejście do rozwoju produktów kosmetycznych premium, a także dbałość o szczegóły i luksus, w naturalny sposób pasują do rynku francuskiego. Poza tym system MLM jest w tym kraju bardzo popularny i cieszy się wielkim uznaniem oraz szacunkiem – dodał prezes.

Mogą Cię również zainteresować