MonaVie partnerem Fundacji Realu Madryt

przez Marek Wyrzychowski

Firma MonaVie została partnerem Fundacji Realu Madryt oraz Fundacji Rozwoju Edukacji i Sportu w zakresie suplementacji i odżywiania. Jest to ciekawe posunięcie z punktu widzenia public relations, gdyż Real Madryt jest przecież najlepszą drużyną piłkarską w Europie…

Działająca w systemie MLM firma MonaVie nawiązała stałą współpracę z Fundacją Realu Madryt. To organizacja non-profit, której misją jest edukacja i poszerzanie horyzontów w zakresie aktywności fizycznej, a także promowanie zdrowego trybu życia.

Jednym z czołowych projektów Fundacji Realu Madryt jest organizacja całorocznych szkoleń i piłkarskich campów – sportowych obozów dla dzieci, na których mogą one trenować pod okiem doświadczonych trenerów i koordynatorów z fundacji. Podczas campów fundacja oprócz rozwoju fizycznego, pracuje także nad rozwojem personalnym uczestników, wzmacniając takie cechy jak przywództwo, samokontrolę, skromność, pracę zespołową i tolerancję. Uczestnicy mają także możliwości zapoznania się z historią i kulturą Hiszpanii oraz rozpocząć naukę języka hiszpańskiego.

ReklamaReklama

„Od teraz, wszystkie dobroczynne działania i obozy szkoleniowe Fundacji Realu Madryt będą się odbywać pod auspicjami MonaVie! Specjalny dedykowany Camp MonaVie i Fundacji Realu Madryt odbędzie się w dniach 20-26 lipca 2014 w Starym Folwarku, w Tworzyjankach k. Łodzi. Na zakończenie Campu, w dniu 26 lipca, zapraszamy wszystkich klientów, sympatyków i dystrybutorów na specjalny Piknik MonaVie i Fundacji Realu Madryt” – czytamy na portalu internetowym firmy.

Już w następnym roku biznes MonaVie zawita do słonecznego Madrytu, podczas regionalnego kongresu MonaVie Madryt 2015. W ramach współpracy firmy z fundacją, liderzy i dystrybutorzy MonaVie będą mogli uczestniczyć w specjalnym i wyjątkowym spotkaniu na stadionie Realu Madryt – Santiago Bernabéu, aby na własnej skórze poczuć atmosferę i sukces w jakim zapewne pławią się od kilku dni piłkarze tego klubu.

Mogą Cię również zainteresować