Monika Mrozowska ambasadorką Juice Plus+

przez Maciej Maciejewski
1050 odsłony

Monika Mrozowska – aktorka, prezenterka, autorka kilku książek o zdrowym stylu życia, mama czwórki dzieci… została oficjalną ambasadorką network marketingowej marki Juice Plus+ w Polsce.

Monika Mrozowska

Firma Juice Plus+ jest globalną marką działającą w sektorze zdrowego stylu życia z misją inspirowania zdrowych trendów na całym świecie od ponad 50 lat. Działa na 27 rynkach współpracując z grupą 200 000 niezależnych partnerów obsługujących rzeszę ponad miliona klientów.

– Wybór Moniki Mrozowskiej na ambasadorkę marki w Polsce był bardzo świadomy. Ta kobieta wspaniale uosabia wartości reprezentowane przez Juice Plus+. Swoim życiem udowadnia innym, że można łączyć pracę z życiem prywatnym, jednocześnie nie rezygnując z własnych pasji i marzeń. Pomimo licznych obowiązków związanych z życiem zawodowym i wychowywaniem czwórki dzieci znajduje czas, aby dbać o zdrową kuchnię i zdrowy tryb życia. Udowadnia, że dzieci mogą jeść warzywa i owoce, nie traktując ich jako przykrą konieczność, a wręcz jako dobrą zabawę. Jestem pewna, że ta współpraca przyniesie wiele satysfakcji obu stronom – mówi Joanna Popowska, manager Eastern Europe.

– Od wielu lat staram się propagować zdrowy styl odżywiania. Sama jestem wegetarianką, ale uważam, że nie jest to jedyne kryterium właściwego odżywiania. Dbam o to, co jem i co przygotowuję dla moich dzieci. Znam produkty Juice Plus+ i uważam, że mogą być świetnym uzupełnieniem zdrowej diety. Jednocześnie bardzo ułatwiają codzienne życie związane z gotowaniem i zakupami. Pomimo wielu zajęć, zawsze staram się, aby moje dzieci zjadły w domu coś zdrowego. Całą rodziną staramy się dużo ruszać i przebywać na świeżym powietrzu, jest to dla nas naturalne, nie traktujemy tego jako obowiązek. Dlatego współpracę z Juice Plus+ traktuję jako ciekawą przygodę i wyzwanie – podsumowuje Monika Mrozowska.

Współpraca obejmuje działania w social mediach ambasadorki i marki, udział w eventach organizowanych przez firmę, a także działania w mediach. Mrozowska będzie promowała produkty Juice Plus+ oraz nowo uruchomioną platformę dla klientów, gdzie znajduje się wiele praktycznych inspiracji do prowadzenia zdrowego trybu życia. Monika będzie również opracowywała przepisy z wykorzystaniem produktów marki, jako zachętę dla innych do przygotowywania zdrowych posiłków. Umowa została podpisana na rok i obowiązuje do września 2024 roku. Firma już wcześniej współpracowała z ambasadorami w Polsce, były to m.in. Anna Skura oraz Urszula Radwańska.

Mogą Cię również zainteresować