Multimedialne centrum nawigacji

478 odsłony

BLOW, producent zaawansowanych samochodowych urządzeń multimedialnych, wprowadza do sprzedaży nową nawigację GPS z kamerą cofania o nazwie BLOW GPS50Ybt.

Przestrzenna, 5 calowa, panoramiczna nawigacja, wyposażona jest w 42 kanałowy odbiornik GPS, złącze Bluetooth do przesyłania danych i głosu z telefonu, system głośnomówiący, przeglądarkę internetową, wejście audio-wideo i transmiter FM, umożliwiający przesyłanie dźwięku do radia samochodowego. Urządzenie może także współpracować z przewodową lub bezprzewodową kamerą cofania. Dane drogowe, system optymalizacji trasy i najświeższe informacje o sytuacji drogowej zapewnia najnowsza Automapa 6.2.


Zdaniem firmy jest to jedna z najbardziej zaawansowanych nawigacji na polskim rynku. Ogromny ekran dotykowy umożliwia zarówno doskonałą widoczność trasy i okolicy podczas jazdy, jak i komfortową obsługę urządzenia.


Wbudowane gniazdo kart microSD pozwala korzystać z pokaźnej biblioteki multimediów zgromadzonych na kartach pamięci w postaci muzyki, zdjęć i filmów. Nawigacja, po podłączeniu do komputera, zachowuje się jak zewnętrzna pamięć masowa umożliwiając przenoszenie plików poprzez „przeciąganie”. Poręczne gabaryty nawigacji sprawiają, że może ona służyć także, jako popularny przenośny czytnik e-booków.

Nawigacja może współpracować z opcjonalnymi bezprzewodowymi lub przewodowymi kamerami cofania, ułatwiając parkowanie i jazdę do tyłu w zatłoczonej przestrzeni miejskiej. Po podłączeniu zasilania kamery do świateł cofania, nawigacja będzie automatycznie pokazywała widok do tyłu po włączeniu biegu wstecznego.

Mogą Cię również zainteresować