Na ekranie telewizora w formacie HD

84

Firma Iomega wprowadziła na polski rynek urządzenie multimedialne Iomega® ScreenPlay® MX HD Media Player. Odtwarzacz wyposażony jest w dysk twardy o pojemności 1 lub 2TB i pozwala odtwarzać zdjęcia, filmy i muzykę jakości HD 1080p na telewizorach wysokiej rozdzielczości.


ScreenPlay MX HD obsługuje najnowsze formaty wideo, takie jak H.264, WMV czy RMVB, jak również popularne Divx, MPEG czy XVid. Odtwarzacz obsługuje napisy w formacie txt i napisy z polskimi znakami diakrytycznymi. Urządzenie pozwala też wysyłać strumieniowo zawartość kamer wideo, aparatów i pamięci przenośnych podłączonych przez złącze USB 2.0 na telewizory HD. Do podłączenia telewizora wykorzystane mogą być złącza HDMI, kompozytowe wideo i audio, kompozytowe Y, Pb, Pr lub koncentryczne S. Dysk wewnętrzny o pojemności 2TB pozwala zapisać cyfrowe biblioteki plików zawierające np. 500.000 piosenek, 80.000 zdjęć, 770 godzin wideo czy 240 godzin wideo HD. ScreenPlay® MX HD wykorzystuje menu w języku polskim i może współpracować z systemami Windows lub Mac. Do zestawu dołączony jest pilot ułatwiający zdalną obsługę urządzenia.

Wraz z urządzeniem dostarczane jest unikalne, darmowe oprogramowanie Iomega Protection Suite, służące do archiwizacji, ochrony antywirusowej zdjęć, filmów, muzyki i innych plików. Wszystkie programy Iomega Protection Suite mogą być pobrane przez internet.

Mogą Cię również zainteresować