Najlepsi w polskim biznesie DS/MLM za rok 2014 nagrodzeni

przez Piotr Hoffmann

W sobotę 31 stycznia 2015 roku w warszawskim hotelu Gromada Airport, w obecności ok 700 przedstawicieli prężnie rozwijającego się w Polsce sektora sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego, po raz pierwszy wręczono statuetki w prestiżowym konkursie MLM BUSINESS AWARDS…

ee

W ten oto sposób uhonorowano najprężniej działających, notujących najlepsze wyniki mentalne i finansowe menedżerów, którzy odnieśli sukces w branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego w roku 2014.

To historyczne, na światową skalę wydarzenie, miało miejsce 31 stycznia br. podczas Europejskiego Forum Biznesu Alternatywnego 2015. W trakcie tej konferencji edukacyjnej wystąpili m.in. znani w swoich specjalnościach prelegenci – Tomasz Kammel, Fabian Błaszkiewicz, Piotr Mosio. Podczas  szkolenia, po raz pierwszy w ok. 70-letniej historii systemu direct selling & network marketing na świecie – za sprawą niezależnego przedsięwzięcia medialnego GRUPA MLM – wręczono najlepszym menedżerom reprezentującym ten biznes w Polsce statuetki – nagrody w konkursie MLM BUSINESS AWARDS.

– Teraz wydarzy się coś naprawdę wyjątkowego. I historycznego – powiedziała podczas gali MLM BUSINESS AWARDS dr Alina Vogelgesang, rektor Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i przewodnicząca kapituły sędziowskiej konkursu. – Znów GRUPA MLM łamie wszelkie zasady, bariery i stereotypy na temat sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego. Ten projekt już od 11 lat rzetelnie informuje i profesjonalnie edukuje ludzi w nim działających, ale również promuje go na zewnątrz, wśród społeczeństwa. W związku z tymi zadaniami zainicjował, powołał do życia wiele świetnych przedsięwzięć, które pomagają je realizować. Jednak czegoś takiego, co wydarzy się za chwilę, jeszcze nie było. Nie udało się to nikomu w Polsce, a prawdopodobnie nawet na świecie. Oto za moment zostaną wręczone nagrody w prestiżowym, branżowym konkursie MLM BUSINESS AWARDS. Uhonorujemy najlepsze firmy i osoby, które w roku 2014 wykazały się wyjątkowymi osiągnięciami, a przede wszystkim namacalnymi, udowodnionymi i sprawdzalnymi wynikami swojej pracy. Bo wyniki to podstawa. Bo liczą się fakty, nie opinie – mówiła dr Alina Vogelgesang.

Nagrody przyznano w kilku kluczowych kategoriach:

  • TOP LIDER MLM – CAŁOKSZTAŁT 2014

Nagrodę otrzymała Bogumiła Sroka z firmy Forever Living Products za fakt, że wśród ponad dziesięciu milionów dystrybutorów tego koncernu, funkcjonujących w 155 krajach, Bogusia jest w grupie VIP – 15 najlepszych liderów świata.

  • TOP LIDER MLM – DEBIUT 2014

Nagrodę otrzymał Dariusz Holeniewski, bo współpracując ze swoją firmą MLM czyli LOU PRE INTERNATIONAL osiągnął najwyższą pozycję w jej planie marketingowym w ciągu… 36 DNI!!!

  • TOP FIRMA MLM – DEBIUT 2014

Nagrodę otrzymała firma Lou Pre International ponieważ w historii polskiego biznesu DS/MLM nie było jeszcze firmy z tak dynamicznym a przede wszystkim kompetentnym i rzetelnym startem. Nie było jeszcze takiej firmy marketingu sieciowego w Polsce, która w ciągu 6 miesięcy osiągnęła tak znakomite wyniki – bo Lou Pre International to już ok. 160 indeksów produktowych oraz 30 000 współpracowników.

  • TOP LIDER MLM 2014

Nagrodę otrzymał Ryszard Gaczkowski przede wszystkim za najlepsze wyniki finansowe (prowizje) wygenerowane w swoim biznesie MLM w oparciu o współpracę z firmą FLAVON. Ale również za to, czym emanuje jego osobowość i charakter – to konsekwencja, wytrwałość i płynąca z rozumu oraz serca – LOJALNOŚĆ!

  • TOP FIRMA MLM 2014

Nagrodę otrzymała firma Colway, gdyż w ubiegłym roku zanotowała znaczne przyrosty w swoich szeregach strukturowych i jeszcze bardziej spektakularne w obrotach – a pieniądze w biznesie to podstawa – handlowych oraz szokujący wynik finansowy w głośnej Promocji Listopadowej. Poza tym rok 2014 był dla tej polskiej spółki znakiem przejęcia pełnej kontroli nad wszystkimi markami jej produktów, uzyskanie ochrony patentowej dla Kolagenu Naturalnego, wprowadzenie na rynek szeregu nowych, sensacyjnych produktów, zawarcie aliansów dających jej dostęp do technologii i substratów innym niedostępnych, własny czynnik wzrostu fibroblastów. No i kolagen nie bojący się temperatur – wielka szansa na podbój świata i ogromny wzrost rozpoznawalności marki Colway. Rok 2014 to dla tej firmy fantastyczna 10-ta rocznica i nie mniej udany, konsolidujący organizację zjazd w Ossie. Położenie podwalin pod wielką ekspansję – projekt Colway International, o którym będzie bardzo głośno w roku 2015. Powszechne zadowolenie wypływające z opinii uczestników sieci, zgoda, spójność, rzetelność, konsekwencja w realizacji wszystkiego co zapowiadane, doskonała kondycja finansowa, wspaniałe perspektywy. To wszystko zostało dostrzeżone przez kapitułę sędziowską konkursu MLM BUSINESS AWARDS. Żadna inna organizacja networkowa działająca nad Wisłą w roku 2014 nie mogła się pochwalić takim pasmem sukcesów. Werdykt nie mógł być inny.

  • TOP TEAM MLM 2014

W tej kategorii komisja sędziowska konkursu zdecydowała nie przyznać nagrody za rok 2014.

– Szanowni Państwo, zmieniamy rzeczywistość – dodała na zakończenie gali dr Alina Vogelgesang. – Zmieniamy wizerunek branży, zmieniamy jej pozycję i podnosimy jej prestiż. Tutaj. W tym miejscu. Od tego momentu nic w MLM nie będzie już takie samo. Będzie lepsze, większe, szybsze i mocniejsze. A wszystko tylko i wyłącznie DLA WAS!

Na zakończenie gali, wchodzący w skład projektu GRUPA MLM jedyny w Polsce niezależny periodyk o branży DS/MLM – „Network Magazyn”, uhonorował również osiągnięcia i wieloletni wkład w promowanie wartości, idei i możliwości naszego sektora przez dr Alinę Vogelgesang, autorkę pierwszej na świecie pracy naukowej o tym biznesie, zatytułowanej „Multi Level Marketing w Gospodarce Rynkowej”. Rektor GWSP otrzymała z rąk redaktora Macieja Maciejewskiego ósmy w historii wydawnictwa „Certyfikat Kompetencji i Rzetelności”. (Foto: Marcin Samborski) 

Relacja filmowa z poprzedniej edycji EFBA 2014:

http://www.networkmagazyn.pl/reportaz_filmowy_z_efba_2014

Facebook:

https://www.facebook.com/EuropejskieForumBiznesu?ref=ts&fref=ts

Organizator:

www.grupamlm.pl

Mogą Cię również zainteresować