Najskuteczniejsza wiedza pod palmami. Polecamy!

przez Katarzyna Wagner

Zimno? Brrr. A w Afryce piękne słońce. Wyobraź sobie, że przenosisz się tam teraz, wraz z grupą najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach biznesu w Polsce i Europie. Uczysz się, nawiązujesz cenne kontakty. Pijecie kolorowe drinki i smakujecie pyszne przekąski w komfortowym hotelu przy samej rafie koralowej.

Albo nie wyobrażaj sobie tego tylko leć z nami, w cenie zwykłego szkolenia, jakie odbywają się w Polsce. Dla Czytelników Network Magazynu dodatkowa nagroda – niespodzianka. Szczegóły i rejestracja tutaj:

https://abppnmag.evenea.pl

Warsztaty najskuteczniejszych praktyków, kontakty biznesowe i świetna rozrywka pod palmami w cieple afrykańskiego słońca, w samym środku polskiej zimy. Komfortowy hotel przy rafie koralowej, kolorowe drinki i pyszne jedzenie. Tego nie można przegapić!

Tego nie można przegapić, bo wszystko w cenie zwykłego szkolenia! Tego nie można przegapić, bo takiej oferty nigdzie nie znajdziesz! Akademia Biznesu Pod Palmami czyli konkretna, sprawdzona i skuteczna wiedza przekazana od najlepszych praktyków sprzedaży, kontaktów biznesowych i motywacji. W blasku afrykańskiego słońca, pod palmami, w komfortowych warunkach.

To tydzień szkoleń z zakresu biznesu i rozwoju osobistego. Indywidualne doradztwo, kontakty biznesowe i integracja. Piękne rafy koralowe, słońce, plaża, relaks, wypoczynek i skuteczny biznes. Komfortowy hotel, nieziemskie przysmaki (wersja all inclusive), kolorowe drinki, wiele atrakcji i rozrywek. Gorące lato w środku polskiej zimy! W programie:

  • Najskuteczniejsze warsztaty sprzedażowe
  • Skuteczne nawiązywanie kontaktów biznesowych
  • Automotywacja
  • Inwestycje dla równowagi
  • Również indywidualne doradztwo, dla Ciebie i Twojej firmy
  • Biznes joga
  • Podstawy tańca towarzyskiego pod okiem najlepszych specjalistów na świecie, wychowawców wielu mistrzów świata i Europy

Wartość pakietu samych szkoleń to minimum 5000 zł. Ty zapłacisz jedyne 3990 zł za całość wraz z przelotem, pobytem i atrakcjami w słonecznym Egipcie!!! Cena tylko w ofercie first minute, następnie rośnie. Zaliczka 30%, pozostała część przed wyjazdem. Możliwość negocjacji ceny dla większej grupy. Możliwość opłaty 10% wartości w Zielony Polska Waluta Lokalna.

Szczegóły i rejestracja: https://abppnmag.evenea.pl/

Mogą Cię również zainteresować