Networkowe wojaże liderów z Nature’s Sunshine Products

przez Katarzyna Wagner

Najpierw 180 dystrybutorów network marketingowej firmy Nature’s Sunshine Products Poland spędziło wczasy w przepięknej, słonecznej, tureckiej miejscowości Bodrum, a potem w nagrodę 11 dyrektorów zwiedziło kolebkę tego biznesu w Stanach Zjednoczonych.

ee

W tym roku na wycieczkę RASING STAR 2019 do USA poleciało z Polski w nagrodę 11 dystrybutorów Nature’s Sunshine Products Poland, którzy osiągnęli status dyrektora. Zwiedzali m.in. fabrykę firmy i centrum badawcze Hughesa. Byli tam w dniach od 6 do 12 czerwca br.

„To był super wyjazd. Wizyta w amerykańskiej siedzibie firmy ugruntowała nasze przekonanie, że współpracujemy z najlepszą i najbardziej solidną spółką na rynku. Tu produkty nie powstają na bazie emocji, każda formuła jest przemyślana, sprawdzana, badana i testowana pod kątem skuteczności działania i bezpieczeństwa oraz dopasowywana do rosnących potrzeb konsumentów. Lata doświadczeń i sztab naukowców przynosi efekty w postaci najwyższej jakości produktów, które – mówiąc najprościej – działają! Już wkrótce na polskim rynku znajdą się kolejne rewelacyjne produkty. Dziękujemy firmie Nature’s Sunshine za wspaniałe przyjęcie, za wszystkie chwile, które mogliśmy tam spędzić. Jesteśmy podbudowani i zmotywowani do dalszej pracy.” – napisali na portalu Facebook Anna i Adam Strusiowie, jedni z uczestników wyprawy.

A oto krótki film z wakacji w tureckim Bodrum, gdzie wypoczywało i bawiło się 180 dystrybutorów budujących swój biznes MLM w oparciu o współpracę z Nature’s Sunshine Products:

Mogą Cię również zainteresować