Niewolnictwo etatu i radość dziecka. Rozmowy o biznesie MLM

przez Maciej Maciejewski

Oto nader ciekawa historia młodego człowieka, który robiąc karierę w biznesie tradycyjnym o charakterze informatycznym, nagle zainteresował się systemem MLM. Wspólnie z żoną opracowują unikalny produkt i postanawiają wdrożyć go na rynek za pomocą network marketingu. Fascynacja kwitnie. Czy im się powiedzie?

Hubert Sebesta & Maciej MaciejewskiHubert Sebesta & Maciej Maciejewski

Jak powstała firma MANIROUGE? Jak wyrwać polskie społeczeństwo z niewolnictwa etatu i dać mu tak unikalną radość dziecka? Co zrobić, aby za 250 zł dać ludziom do ręki gotową franczyzę, dzięki której zbudują skalowalny biznes dla siebie i swojej rodziny? A co z paznokciami ma wspólnego jeden z najlepszych w kraju szkoleniowców – Mateusz Mrozowski? Gdzie i kiedy odbędzie się najbliższe szkolenie tego biznesu? No i jaki nietypowy case study wpadł nam do głowy podczas wywiadu?

O tym rozmawiałem kilka dni temu z Hubertem Sebestą, współtwórcą polskiej firmy MANIROUGE. A ponieważ projekt rozwija się bardzo dynamicznie, są to bardzo ciekawe informacje. Warto wiedzieć, jakie asy w rękawie mają dla Was Ci ludzie. Polecam:

Jeśli ktoś chce pozyskać więcej informacji z pierwszej ręki to druga konferencja biznesu MANIROUGE odbędzie się już 7 marca 2020 roku w poznańskim hotelu HP PARK HOTEL przy ul. Baraniaka 77 w godzinach od 12:00 do 17:00. Podczas spotkania od podszewki poznacie firmę, jej produkty, możliwości generowania ciekawego dochodu. Będzie też wykład świetnego specjalisty, trenera mentalnego Kamila Lizureja. Oczywiście będzie tam również nasza redakcja. Bo Network Magazyn trzyma reporterski zoom na pulsie. Zatem do zobaczenia w Poznaniu!

Bilety wstępu do kupienia w tym miejscu:

https://manirouge.com/pl/products/bilet-na-konferencje-7-marca

Wydarzenie na portalu Facebook tutaj:

https://www.facebook.com/events/631830524300040/

Archiwalne materiały o tym biznesie znajdziecie tutaj:

Zapraszamy na drugą konferencję MANIROUGE

Paulina Wajszczuk z MANIROUGE. Dlaczego MLM?

Pierwsze, historyczne szkolenie firmy MANIROUGE

Rentgen MLM. Prześwietlamy biznes MANIROUGE

MANIROUGE. Nowa, polska firma MLM

Znów byliśmy przy porodzie

Mogą Cię również zainteresować