Nokia 3210 – legenda powraca

582 odsłony

Na taką zapowiedź wielu z nas czekało od bardzo dawna. Do sprzedaży powróciła Nokia 3210! Za wielki powrót jednej z najlepiej sprzedających się komórek w historii odpowiedzialna jest francuska firma Lëkki. Czy uda się powtórzyć sukces sprzed lat?

Nokia 3210 - telefon legenda
Nokia 3210 – telefon legenda

Nokia 3210 będzie dostępna w kilku wersjach kolorystycznych. Obok telefonu komórkowego w zestawie znajdziemy także całkiem nową baterię i ładowarkę. Oprócz kilku nowych dodatków stary telefon fińskiego producenta jest dokładnie tym samym urządzeniem, które kilka lat temu odniosło ogromny sukces rynkowy.

Telefon wyposażony jest w słownik T9 i wewnętrzną antenę, co pod koniec lat 90 było dużym osiągnięciem. Według szacunków do momentu zakończenia produkcji sprzedało się około 160 milionów sztuk tego aparatu. Za odświeżoną wersję kultowej komórki będzie trzeba zapłacić 75 euro, w przeliczeniu około 300 zł. Za tę cenę można kupić nieco nowszy, niewyróżniający się niczym telefon, jednak czy wspomnienia nie są czasem ważniejsze od najnowocześniejszych technologii?

Mogą Cię również zainteresować