Nowa ekskluzywna biżuteria i produkty wellness. Firma ENERGETIX weszła w nowy sezon

przez Maciej Maciejewski

Działająca w systemie MLM firma ENERGETIX weszła w nowy sezon. Podczas specjalnie przygotowanej dla swoich dystrybutorów prezentacji internetowej spółka pochwaliła się aktualnym portfolio produktowym oraz przedstawiła zmodernizowany plan działania.

21 czerwca br. network marketingowy koncern ENERGETIX zorganizował bardzo udaną prezentację biznesową online. Firma pokazała swoją najnowszą kolekcję ekskluzywnej biżuterii magnetycznej oraz wielu akcesoriów z dziedziny wellness, które po raz pierwszy w historii tego biznesu MLM znajdują się w jednym katalogu połączonym z innymi treściami online.

Między innymi zaprezentowano również nowe narzędzia, dzięki którym sprzedaż na klasycznych imprezach domowych i internetowych ma pozwalać współpracownikom na jeszcze lepszą obsługę i sprzedaż, a w konsekwencji gwarantować rozwój i wzrost zarobków. Gośćmi specjalnymi tej prezentacji byli Joey i Maite Kelly oraz zwycięzca znanego programu Let’s Dance (2020) – Lili-Paul Roncalli, którzy mówili o swoich doświadczeniach w radzeniu sobie z wyzwaniami i zmianami w życiu, dzięki czemu zapewnili widzom wiele doznań motywacyjno-inspirujących.

Firma ENERGETIX to producent biżuterii magnetycznej i produktów wellness z prawie dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku światowym. W Polsce działa od 12 lat. Motywacją do powstania spółki było połączenie piękna i zdrowia. Dzisiaj ten system MLM ma już ponad 11 mln zadowolonych klientów na całym świecie. Oferowane przez podmiot wyroby są dla każdego – mogą je nosić zarówno dzieci jak i stulatkowie.

Mogą Cię również zainteresować