Nowa linia produktów aloesowych od firmy Perfect Coll

przez Katarzyna Wagner

Perfect Coll – network marketingowa firma z Pomorza, znana przede wszystkim z produktów wytwarzanych na bazie kolagenu, wprowadziła na rynek nową serię wyrobów. Tym razem są to kosmetyki i sok skomponowane w oparciu o aloes…

Aloesowy pakiet od Perfect Coll składa się z pięciu produktów: aloesowy sok z organicznych upraw, krem, dezodorant, filtr przeciwsłoneczny oraz aloesowy żel.

ALOE VERA LINE PC to aloesowy sok z organicznych upraw czyli suplement diety, który zawiera >99 % czystego soku i miąższu z aloesu z certyfikowanej, organicznej uprawy. Wspiera detoksykację i oczyszczanie organizmu. PC BB KREM ALOESOWY to naturalna równowaga i ochrona SPF 15 UVA-UVB. Wyrób oparty na naturalnym ekstrakcie z aloesu, olejku migdałowym, maśle shea i naturalnych pigmentach. Dzięki temu zapewnia skórze skuteczną pielęgnację oraz naturalny i perfekcyjny wygląd (efekt „subtelnego, naturalnego makijażu”).

PC DEZODORANT ALOESOWY to delikatny dla skóry, łatwy w aplikacji dezodorant w kulce o subtelnym zapachu. Oparty jest na naturalnych ekstraktach oraz innowacyjnych składnikach aktywnych, które posiadają właściwości dezodorujące, niwelujące nieprzyjemny zapach, absorbujące wilgoć oraz antybakteryjne. Filtr SPF 30 UVA – UVB to innowacyjny kosmetyk organiczny, który zapewnia skórze naturalną i bezpieczną ochronę podczas ekspozycji na słońce. Chroni skórę przed działaniem promieniowania UVA i UVB, jednocześnie dogłębnie ją pielęgnując.

PC CZYSTY ŻEL ALOESOWY to kosmetyk wykonany w 100% z czystego żelu aloesowego, wytwarzanego z wyselekcjonowanych, świeżych liści Aloe Vera Barbadensis, pochodzących z organicznej farmy ze Włoszech. Jego drogocenne właściwości sprawiają, że jest to idealny produkt do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Poprawia kondycję i rewitalizuje skórę. Wykazuje silne działanie łagodzące, kojące i nawilżające.

Mogą Cię również zainteresować