Nowe drukarki dla małych i średnich firm

przez Marek Wyrzychowski

Firma Arcus, wyłączny importer produktów marki Kyocera Mita w Polsce, wprowadził do swojej oferty dwie, monochromatyczne drukarki laserowe Kyocera Mita FS-1120D i Kyocera Mita FS-1120DN.

Są to produkty skierowane do małych i średnich firm, a także użytkowników indywidualnych, którym zależy na niskich kosztach wydruku. Do budowy drukarek wykorzystano znane z innych modeli Kyocera Mita, ceramiczne bębny o długiej żywotności (do 100.000 stron), które według producenta zapewniają najniższe na rynku koszty eksploatacji i gwarantują długą żywotność urządzeń oraz dobrą jakość drukowanych materiałów. Na uwagę zasługuje sprzętowy duplex umożliwiający automatyczny, dwustronny druk, który dodatkowo wpływa na obniżenie rachunków i zmniejsza zużycie papieru. Drukarki zapewniają również redukcję generowanego hałasu (Half Speed Mode) do 49 dB, co sprawia, że urządzenia te są jednymi z najcichszych na rynku w swojej klasie.


Drukarki umożliwiają ekonomiczny druk z prędkością do 30 stron A4/minutę w rozdzielczości 600×600 dpi. Oba modele zostały wyposażone standardowo w podajnik na 250 arkuszy, z możliwością opcjonalnego powiększenia o dodatkową szufladę o tej samej pojemności. Model Kyocera Mita FS-1120DN został ponadto wyposażony w kartę sieciową, umożliwiającą szybki wydruk z komputerów podłączonych do firmowej sieci. – Po raz kolejny Kyocera Mita udowadnia, że kładzie duży nacisk na jakość, niezawodność i obniżanie kosztów związanych z eksploatacją. Nowe drukarki są tego najlepszym przykładem. Konstruktorzy połączyli zalety kompaktowej obudowy z najlepszymi rozwiązaniami znanymi z droższych i bardziej zaawansowanych modeli, czego rezultatem są wydajne urządzenia, które doskonale sprawdzą się w biurach, bibliotekach, agencjach podróży, recepcjach hoteli lub innych miejscach, gdzie liczy się szybki, wyraźny druk oraz niskie koszty jego wytworzenia – powiedział Łukasz Rumowski, dyrektor działu rozwoju produktów w Arcus S.A.

Mogą Cię również zainteresować