Nowe inwestycje w biznesie Unicity International

przez Maciej Maciejewski
429 odsłony

Wzrosty to rozwój, a rozwój to inwestycje. I potem wzrosty. Kółko się zamyka. Poruszająca się w systemie MLM spółka Unicity International otworzyła kolejny zakład produkcyjny połączony z budynkiem biurowo-logistycznym. Nowa placówka firmy znajduje się w Las Vegas i ma powierzchnię 110 000 stóp kwadratowych.

Nowa inwestycja Unicity w Las Vegas

Unicity wytwarza własne produkty, a ten zakład dołącza do tych funkcjonujących już w USA, Korei i Wietnamie, aby sprawnie obsługiwać wciąż rosnącą bazę dystrybutorów na całym świecie. Każda linia w nowym zakładzie produkuje 300 paczek Unimate i Balance na minutę, co znacznie zwiększa zdolność Unicity do zaspokojenia potrzeb klientów.

– Ważne jest dla nas zarządzanie naszymi produktami od samego pomysłu, aż do wysyłki. Ten nowy, najnowocześniejszy obiekt radykalnie zwiększy nasze możliwości dostarczania produktów zmieniających życie jeszcze większej liczbie potrzebujących – powiedział Dan Hughes, dyrektor operacyjny w Unicity.

W budynku znajduje się również duża sala szkoleniowa mogąca pomieścić 200 osób, 15 sal konferencyjnych dla pracowników i dystrybutorów oraz nowa Ściana Sławy, na której zaprezentują się najlepsi dystrybutorzy Unicity. Nowy obiekt ma być istnym centrum aktywności biznesu Unicity.

Mogą Cię również zainteresować