Nowe modele z Windows Phone 7

przez Tomasz Głowacki
766 odsłony

Nie lada gratkę przygotowała dla wielbicieli smartfonów firma HTC. Ogłosiła ona plany wprowadzenia na rynek telefonów z systemem nowej generacji Microsoft Windows Phone 7 Series.

Nowością jest połączenie treści internetowych i aplikacji telefonicznych: – Windows Phone 7 Series jest kamieniem milowym dla firmy Microsoft, przemysłu i osób, które nie godzą się na kompromisy. HTC współpracuje blisko z Microsoft w celu dostarczania użytkownikom unikalnych rozwiązań HTC – powiedział Peter Chou, chief executive officer w HTC Corporation.

– Firma Microsoft z uwagą wysłuchała opinii użytkowników systemu, na ich podstawie stworzyła szybką i zniewalającą wersję oprogramowania, wykorzystującego nowe podejście do obsługi smartfonów – dodaje Chou.


Windows Phone 7 Series, został pokazany na targach Mobile World Congress 2010. Według producentów, będzie to rewolucja na rynku. Wszystko dzięki nowemu podejściu do obsługi telefonu. Innowacją jest wygodniejszy, bardziej przejrzysty interfejs i niestosowane dotąd połączenie treści internetowych i aplikacji do zarządzania nimi. Microsoft umożliwił w telefonie obsługę gier Xbox LIVE oraz muzyki i wideo Zune.

Mogą Cię również zainteresować