Nowy dyrektor generalny QuiAri

przez Maciej Maciejewski
303 odsłony

Polscy współpracownicy QuiAri informują nas o niesamowitym rozwoju tego biznesu MLM na rynku azjatyckim. Ten network marketingowy koncern wszedł z wielkim rozmachem do Azji, rozpoczynając swoją ekspansję pół roku temu od zainicjowania oddziału w Korei Południowej. Teraz dowodzi tam Patrick Yong Jae Park.

Patrick Yong Jae Park

Patrick Yong Jae Park został nowym dyrektorem generalnym QuiAri w Korei Południowej. Przedsiębiorstwo zajmujące się marketingiem sieciowym założone przez Boba Reinę (Talk Fusion) informuje, że przyspiesza swoją ekspansję w Azji, szczególnie na wartych miliardy dolarów rynkach Indonezji i Korei Południowej, gdzie Patrick Yong Jae Park został nowym dyrektorem generalnym spółki. Park ostatnio pracował dla New Image International z siedzibą w Australii.

To bardzo doświadczony menadżer. Przed powołaniem na stanowisko dyrektora generalnego w QuiAri, Patrick Yong Jae Park zajmował podobne stanowiska m.in. w firmach New Image, Healy World, Isagenix, Neora, Mannatech i Herbalife. Swoją network marketingową wiedzę i umiejętności zdobywał też w Amway, Unicity, Tahitian Noni i Kyäni.

Mogą Cię również zainteresować