Nowy MLM nad Wisłą. Firma eXp Realty otwiera działalność w Polsce i Chile

przez Maciej Maciejewski
779 odsłony

Biznes eXp Realty ogłosił najnowsze plany dalszej, globalnej ekspansji w 2022 roku z nowym rynkiem międzynarodowym obejmującym swoim zasięgiem również Polskę. Spółka zapowiedziała również umocnienie swojej pozycji na rynku południowoamerykańskim poprzez otwarcie nowej działalności w Chile.

źródło: Pixabay

Tak więc nowy podmiot gospodarczy o nazwie eXp Poland poprowadzi Dorota Chomuntowska, kobieta z ponad 11-letnim doświadczeniem jako pośrednik w obrocie nieruchomościami na terenie kraju i na innych rynkach międzynarodowych.

– Ostatnia fala konsolidacji pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na terenie Polski świadczy o atrakcyjności tego sektora zarówno dla inwestycji zagranicznych, jak i krajowych. Dzięki ciągłemu, dynamicznemu wzrostowi na rynku nieruchomości, Polska zapewnia firmie eXp Realty idealną okazję do ustanowienia silnej pozycji w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Taki MLM ma w tym kraju wielkie pole do popisu – powiedział Michael Valdes, dyrektor spółki ds. wzrostu.

Ponadto eXp Realty rozpoczyna oficjalną działalność w Ameryce Środkowej. – Chile reprezentuje strategiczną ekspansję na rosnący i zróżnicowany rynek, jednocześnie pogłębiając naszą już silną obecność w regionie Karaibów i Ameryki Łacińskiej. Cieszymy się, że możemy przedstawić nasz skoncentrowany na agentach innowacyjny model biznesowy i jego unikalne wartości agentom nieruchomości w Chile – komentuje Michael Valdes. W tym kraju operacjami spółki będzie kierowała doświadczona liderka tamtejszego rynku nieruchomości – Virginia Restrepo.

Mogą Cię również zainteresować