Nowy gracz na rynku usług dla domu

przez Marek Wyrzychowsk

Marka MultiHome to nowy gracz na polskim rynku. Oferta MultiHome skierowana jest do klientów indywidualnych. To ciekawy pakiet usług dla gospodarstw domowych po preferencyjnych cenach, odpowiadający na potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów.

źródło: Flickr.comźródło: Flickr.com

W portfolio MultiHome już teraz można znaleźć dwie sztandarowe oferty – pakiety medyczne LUX MED i Multi Assistance. Wspólnie z LUX MED, renomowaną, ogólnopolską siecią placówek medycznych, stworzyliśmy  rozbudowaną ofertę z pełnym wachlarzem pakietów medycznych, które odpowiadają potrzebom rynku. Wspólnie z Europ Assistance marka MultiHome przygotowała drugi produkt – MULTI ASSISTANCE czyli szybką i sprawną pomoc specjalistów z różnych dziedzin (w przypadku wystąpienia zdarzeń losowych lub awarii domowych urządzeń).

– Docelowo przygotujemy propozycję kompleksowych usług dla całej rodziny. Współpracujemy tylko ze znanymi i zaufanymi partnerami. Proponujemy swoim klientom jasne i przejrzyste rozwiązania – oferty „szyte na miarę”. Nasze produkty kierujemy do wszystkich tych, którzy chcą oszczędzić czas i pieniądze. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, a dla naszych klientów i współpracowników chcemy być doradcą – mówi Piotr Geło.

– Obecnie mocno pracujemy nad rozwojem i w tym momencie intensywnie poszukujemy partnerów biznesowych zarówno w kanale MLM jak i D2D do sprzedaży usług z portfolio MultiHome – dodaje dyrektor projektu.

Mogą Cię również zainteresować