Nowy, polski dom dla LR Health & Beauty

przez Marek Wyrzychowski

Mnóstwo emocji, wspaniali goście, niezapomniane wspomnienia. To wszystko oprawione w designerskie mury nowej siedziby LR Health & Beauty spowodowało, że otwarcie nowego domu tej niemieckiej firmy MLM w Polsce zapadnie każdemu w pamięć.

ee

To znana w sektorze marka i przedsiębiorstwo działające w systemie network marketing i sprzedaż bezpośrednia. 18 września br. w Katowicach przy ul. Hutniczej 6 odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń w polskiej historii firmy LR – oficjalne otwarcie nowej siedziby. Przestronne wnętrza, nowoczesna – trochę postindustrialna architektura a do tego charakterystyczna kolorystyka, zapraszają wszystkich, dla których „More Quality for Your life” to nie tylko hasło zapożyczone ze sloganu promującego ten biznes ale – dla wielu – motto życia. 

Dla uczestników wydarzenia i wszystkich klientów firmy to niesamowita i nieoczekiwana zmiana – do 18 września wszystko było owiane tajemnicą. Dlaczego? Przede wszystkim, aby zaskoczyć ale i uwieńczyć pracę partnerów biznesowych, którzy z niesamowitą energią i motywacją pracują w LR osiągając sukces i realizując wiele marzeń.

To wydarzenie było nie tylko symbolicznym przecięciem wstęgi i lampką szampana. To masa uśmiechów i duma, która przyciąga do nowej siedziby tłumy. Dlatego jeśli jeszcze ktoś się zastanawia czy warto realizować się w MLM – proszę udać się pod katowicki adres – Hutnicza 6 i wejść w magiczny świat Health & Beauty, który oferuje wyłącznie firma LR. 

Mogą Cię również zainteresować