Nowy polski MLM. NEO Spes odkrywa karty

przez Marek Wyrzychowsk

Obecnie na polskim rynku, niemalże namacalnie, można wyczuć spore napięcie. Krajowa arena MLM jest zatłoczona, zakurzona, pełna przeszkód i ciężka do przeżycia. Potrzeba jej świeżości, profesjonalnego i zupełnie nowoczesnego spojrzenia…

XXI wiek to czas wielkich wyzwań i wymagań. Dlatego stworzyliśmy NEO Spes (tłum. z łac. „nowa nadzieja”). NEO Spes to zupełnie nowy, absolutnie nowatorski projekt, którego solidne fundamenty postawiono na lojalności i uczciwości, a potrzeba niesienia pomocy ludziom stanowi jego główną misję. Dzięki współpracy wielu osób z branży MLM w Polsce, którzy podzielili się swoim ogromnym doświadczeniem, wiedzą i potencjałem, dajemy dziś szansę milionom ludzi w całym kraju.

Takiego networku jeszcze w Polsce nie było

Odejście od tradycyjnego network marketingu świadczy o wyjątkowości i zupełnie nowej idei na rynku. To kompletna rewolucja w MLM – połączenie kompleksowej i awangardowej obsługi każdego Klienta z edukacją i promocją zdrowego stylu życia. Pozwala to naszym Partnerom na większą koncentrację w kierunku budowania i rozwoju własnego, profesjonalnego biznesu.

Ten wyjątkowy i innowacyjny projekt został oparty na perfekcyjnie przygotowanym, nadzwyczajnym produkcie, który jest spójny z fundamentalnymi założeniami firmy. Jest to nowatorski suplement, który doskonale i skutecznie uzupełnia dietę w składniki chemoprewencyjne, naturalne i wspomagające organizm, co oznacza, że NEO Spes oferuje nowe narzędzie do naturalnego wzmocnienia i pozwala na efektywną ochronę przed licznymi chorobami.

Obecnie plagą ludzkości jest występowanie tzw. chorób cywilizacyjnych – są to m.in. problemy z układem krwionośnym, prowadzącym do udarów; nadciśnienie tętnicze, zawały serca, miażdżyca, ale też cukrzyca, wszelkie alergie, astma i najbardziej niebezpieczne – nowotwory.

Przypadki występowania nowotworów są coraz częstsze. Statystyki Światowej Organizacji Zdrowia ("World Cancer Report 2014") wskazują, że w 2025 roku liczba zachorowań wzrośnie z 14 do 19 milionów, w Polsce w 2010 roku stwierdzono łącznie prawie 93 tysiące zgonów, spowodowanych nowotworem złośliwym.

Dla potencjalnych pacjentów oznacza to strach i rozpaczliwą bezradność, dla koncernów farmaceutycznych – doskonały rozwój biznesu. Zarabiają zbyt wiele i za szybko, by zacząć skutecznie leczyć.

NEO Spes podejmuje wyzwanie i pragnie pomóc w tym nierównym starciu, oferując nieprzeciętny produkt, który działa i na który może sobie pozwolić dosłownie każdy! Stosowany każdego dnia, NEO Spes uzupełnia niedobory witamin i minerałów, których wielokrotnie przetworzona żywność nie jest w stanie dostarczyć organizmowi. Oleje, które wchodzą w skład suplementu tłoczone są na zimno w procesie maceracji, zachowując wszystkie ich wartości odżywcze. Warzywa i owoce wchodzące w skład NEO Spes uprawiane są przez wyspecjalizowanych plantatorów w idealnych warunkach klimatycznych i glebowych z pierwszorzędnych odmian tych roślin, gwarantujących wybitne parametry biologiczne. Posiadanie przez NEO Spes certyfikatów HACCP, HGP i GMP świadczy o najwyższej jakości i niekwestionowanej klasie produktu.

Suplement diety NEO Spes powstał w oparciu o wieloletnią wiedzę oraz najnowsze odkrycia naukowe niezależnych badaczy. Dzięki kompleksowemu wzmocnieniu organizmu przez wybitnej jakości składniki odżywcze można ochronić się przed setkami dolegliwości i chorób. Jedna kapsułka NEO Spes zawiera idealną, wzorowo dobraną przez najlepszych fachowców w kraju proporcję składników, aby najskuteczniej jak to możliwe wspierać Twoje zdrowie i organizm.

Już 12 grudnia 2015 roku w przepięknym Zamku Topacz (Kobierzyce) będzie miała miejsce inauguracja projektu NEO Spes!

Każdy z Państwa ma szansę dołączyć tam do nas. Będziemy gościć największe autorytety polskiej branży MLM, które podzielą się nieprzeciętną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Każdy gość będzie miał możliwość osobiście poznać największych liderów – praktyków, a także pełen skład zarządu firmy oraz osoby odpowiedzialne za rozwój NEO Spes.

To nie wszystko!

Osoby uczestniczące w inauguracji będą miały niepowtarzalną możliwość osiągnięcia statusu pierwszych Partnerów i Klientów NEO Spes w Polsce! W tym wyjątkowym dniu odkryjemy wszystkie karty. Zobaczycie Państwo pełną ofertę NEO Spes, dowiecie się więcej o produkcie, poznacie strategię i plan dalszych naszych działań.

Uwaga: liczba miejsc ograniczona!

Zostań świadkiem otwarcia nowego rozdziału w polskim biznesie MLM!

Zapraszamy na http://neospes.com/

Mogą Cię również zainteresować