O zdrowie trzeba zadbać czyli Detox Camp firmy K-LINK

przez Marek Wyrzychowski
1224 odsłony

Czego pragnie dziś każdy człowiek? Pieniędzy? Szczęśliwej rodziny? Świętego spokoju? Zapewne to marzenia wielu z nas. Ale tak naprawdę każdy chce jednej rzecz – każdy chce czuć się dobrze. Jednak osiągnąć taki stan ducha i ciała, mieć go każdego dnia, to w naszym otoczeniu prawie awykonalne…

ee

Przede wszystkim potrzebne jest końskie zdrowie. Aby czuć się dobrze trzeba być super zdrowym na ciele i umyśle, a podobno na świecie nie ma ani jednego człowieka, który byłby w 100% zdrowy. Każdemu coś dolega. Ale, jakby nie było, najlepiej czują się tylko Ci, którzy są świadomi faktu, że o zdrowie trzeba zadbać. Samemu…   

W sektorze sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego (MLM) mamy firmy, które wiedzą o tych sprawach i świetnie propagują trend healt & wellness. Promują zdrowy tryb życia, a w swojej ofercie mają bardzo dobre usługi i produkty suplementacyjne, które cały ten proces wspomagają. Do takich należy m.in. wywodząca się z Malezji firma K-LINK POLAND, która w dodatku całymi garściami korzysta z dobrodziejstw szeroko rozumianej naturopatii. 

Do osiągnięcia w naszym organizmie stanu równowagi określanego jako stan dobrego zdrowia, naturopatia wykorzystuje wyłącznie naturalne metody i środki, które mają na celu wzmocnienie organizmu, zapewnienie mu optymalnej ilości substancji odżywczych, witamin i mikroelementów, usunięcie z organizmu szkodliwych toksyn, a także przywrócenie równowagi psychicznej. Naturopatia kładzie silny nacisk na zapobieganie problemom zdrowotnym i ich wczesne wykrywanie, ale często stanowi ona również skuteczną broń w walce z wieloma zarówno ostrymi, jak i przewlekłymi chorobami.

Jak wiemy są to zagadnienia bardzo ważne dla każdego z nas i jednocześnie często technicznie skomplikowane. Dlatego tematyka ta wymaga od człowieka nieustającej edukacji, ciągłego studiowania zdobytej już wiedzy. K-LINK w tym celu często organizuje specjalne eventy i szkolenia, na które zaprasza najlepszych specjalistów, m.in. z Azji.

Ostatnio całą serię takich objazdowych, specjalistycznych wykładów, Krystyna Słowińska wraz ze swoją ekipą zorganizowała praktycznie na terenie całej Polski. Najpierw w dniach 28-30 kwietnia 2017 roku odbyło się – czwarty już rok z rzędu – spotkanie „Detox Camp” w Ustroniu Morskim. Przedsięwzięcie to polega na oczyszczaniu organizmu za pomocą specjalnych produktów K-Style. Uczestnicy w trakcie trzech dni spożywają tylko te produkty, odbywają się również wykłady i przeróżne ćwiczenia. Jakie efekty? Po trzech dniach spadek wagi (ok. 3 kg), mniejszy obwód talii, pozbycie się toksyn z organizmu. Osoby, które kontynuują zalecaną dietę, po tygodniu tracą nawet 6-7 kg.

Dodatkowo w dniach od 24 kwietnia do 4 maja 2017 roku spotkania z dystrybutorami firmy i niezrzeszonymi, ale zainteresowanymi zdrowiem osobami, miały miejsce w czterech miastach: w Koninie i Rzeszowie, gdzie wykładowcą był dr Peter Lau (Malezja) – ambasador korony, naturopata, absolwent studiów medycyny holistycznej oraz w Krakowie i Katowicach, gdzie uczestników edukował dr Peter Pui (Tajwan) – diabetolog, kardiolog, onkolog.

K-LINK Poland to firma MLM z tradycjami. Obserwujemy ją i opisujemy od 15 lat. Biznes ten nie przetrwałby tak długo w dzisiejszej dobie, gdzie rynek jest nader gęsto naszpikowany przeróżnymi ofertami zdrowotnymi, gdyby jego produkty oraz wiedza współpracujących z nim naukowców nie była na najwyższym poziomie. To jeden z kluczowych elementów, na które bez wątpienia trzeba zwrócić uwagę podczas wyboru partnera do współpracy w systemie MLM. Dlaczego o tym piszemy? Zostawiamy Ci ten fakt do spokojnego przemyślenia… Drogi Czytelniku.    

Mogą Cię również zainteresować