Oaza wiedzy pod egipskim słońcem: Szkoleniowy Wyjazd Managerski DUOLIFE CLUB TRIPS 2023

przez Maciej Maciejewski
1067 odsłony

Połączenie tajemniczości starożytnego Egiptu i nowoczesnej wizji biznesu, którą promuje DUOLIFE, zaowocowało niezapomnianym doświadczeniem dla prawie 500 uczestników wyjątkowego Szkoleniowego Wyjazdu Managerskiego DUOLIFE CLUB TRIPS 2023. Klubowicze zakwaterowani zostali w The V Luxury Resort, który otaczał ich komfortem i luksusem, stanowiąc idealne tło dla unikatowej mieszanki nauki, inspiracji i relaksu.

Luksusowo i merytorycznie

Ekskluzywny The V Luxury Resort w egipskiej Hurghadzie przez kilka dni stał się areną wymiany doświadczeń, zdobywania wiedzy i nawiązywania wartościowych relacji. Pomimo idyllicznych warunków panujących w kurorcie, uczestnicy nie zapomnieli o głównym celu swojej podróży, którym było poszerzenie horyzontów biznesowych i osobistych.

Klubowicze z całej Europy przybyli do Egiptu ośmioma wyczarterowanymi na tę okazję samolotami.

Szkolenia poprowadzone przez ekspertów z dziedziny biznesu i rozwoju osobistego dotykały różnych aspektów liderowania, budowania marki czy efektywnej komunikacji. DUOLIFE, pomimo swej głównej działalności skupionej na zdrowiu, nie boi się patrzeć poza horyzont. Właśnie takie spojrzenie prezentowali eksperci i mówcy występujący podczas wyjazdu. Dodatkowo w Egipcie uczestnicy wzięli także udział w konferencjach organizowanych przez markę INNUBIO oraz World Healthy Living Foundation.

W trakcie Szkoleniowego Wyjazdu Managerskiego DUOLIFE CLUBR TRIPS 2023 w konferencjach udział wzięli m.in.:

  • Bartosz Królikowski, Prezes Zarządu DUOLIFE S.A.
  • Łukasz Godyń, Wiceprezes Zarządu DUOLIFE S.A.
  • Norbert Janeczek, Przewodniczący Rady Nadzorczej DUOLIFE S.A.
  • dr h.c. Piotr Kardasz, Przewodniczący Rady Naukowej DUOLIFE S.A.
  • Sebastian Antkowiak, Dyrektor Globalny ds. Rozwoju Biznesu DUOLIFE S.A.
  • Joanna K. Gdaniec – międzynarodowy trener i twórca IMPROsprzedaży, ekspert softmarketingu®;
  • Swan Xerri – międzynarodowy ekspert w dziedzinie przywództwa i wydajności;
  • mgr inż. Adrianna Kruz – biotechnolog specjalizująca się w mikrobiologii technicznej, ekspert marki INNUBIO;
  • mgr Karolina Kołodziej – praktyk zdrowego żywienia, ekspert World Healthy Living Foundation.

Ponadto odbyły się również indywidualne spotkania z liderami rynków zagranicznych klubu DUOLIFE i wiele innych prelekcji. W ciągu tego tygodnia uczestnicy zanurzyli się nie tylko w krystalicznie czystej wodzie Morza Czerwonego, ale także w oceanie wiedzy, który bez wątpienia przyniesie im korzyści w przyszłości, umożliwiając dalsze rozwijanie swojego potencjału i biznesu.

TOP LEADERS NIGHT – punkt kulminacyjny wyjazdu

W trakcie Szkoleniowego Wyjazdu Managerskiego DUOLIFE CLUB TRIPS 2023 odbyła się również gala TOP LEADERS NIGHT, która była punktem kulminacyjnym całego eventu. Po raz pierwszy miała ona miejsce poza granicami Polski, co tylko nadało jej wyjątkowości.

Podczas tego niezapomnianego wieczoru nagrodzono liderów, którzy przez ostatni rok wyróżniali się szczególnym zaangażowaniem i osiągnięciami w ramach Klubu DUOLIFE. Chociaż gala okraszona była blichtrem i formalnością, w powietrzu unosiło się także ciepło, luz i autentyczna radość.

Tegoroczny TOP LEADERS NIGHT utrzymany był w konwencji i klimacie lat dwudziestych XX w. i nawiązywał do kultowej powieści „Wielki Gatsby” Francisa Scotta Fitzgeralda. Z pewnością ten niezwykły wieczór zapadnie uczestnikom w pamięci na długo.

Egipskie skarby wiedzy

Mimo lokalizacji w luksusowym kurorcie, gdzie palmy i błękitne niebo zachęcały do beztroski, cel społeczności DUOLIFE był jasny i klarowny: zdobywanie wiedzy i umiejętności, które przyczynią się do wspólnego sukcesu w przyszłości. Oczywiście były również chwile relaksu – te momenty były nasączone autentyczną radością płynącą z bycia częścią Klubu DUOLIFE.

Wiedza, którą klubowicze zdobyli w trakcie wyjazdu to inwestycja i wartość dodatnia, która na pewno zaprocentuje w przyszłości. To dzięki temu struktury Klubu DUOLIFE będą się rozwijać, a liderzy osiągać kolejne wysokie stanowiska.

W głowach uczestników Szkoleniowego Wyjazdu Managerskiego DUOLIFE CLUB TRIPS 2023 jeszcze długo pobrzmiewać będzie echo słów słyszanych podczas wykładów i szkoleń. Będzie również inspirować ich do działania w nadchodzących miesiącach i latach.

Oczekiwania dotyczące przyszłych wyjazdów z DUOLIFE są wysokie, ponieważ organizatorzy zawsze dbają o najwyższy poziom merytoryczny prelekcji oraz jakość obsługi uczestników wyjazdu.

Przed społecznością DUOLIFE kolejne niezapomniane podróże i szkolenia w najpiękniejszych zakątkach świata.

Mogą Cię również zainteresować