Odsłona portalu Networkmagazyn.pl na urządzenia mobilne

przez Marek Wyrzychowski
1760 odsłony

Kilka dni temu uruchomiliśmy nasz portal w wersji dostosowanej do urządzeń mobilnych. To całkiem nowy projekt. Teraz każdy będzie miał pod ręką dostęp do świeżych, najważniejszych, niezależnych informacji o biznesie DS/MLM. Oczywiście każdy, kto ma przy sobie telefon tudzież tablet…

Na nieustające prośby fanów, którzy budując swój biznes często korzystają z naszych publikacji i materiałów, uruchomiliśmy internetowy odpowiednik portalu www.networkmagazyn.pl przygotowany z myślą o Czytelnikach korzystających na co dzień z urządzeń mobilnych. Projekt wykorzystuje koncepcję projektowania stron Responsive Web Design.

– Posiadanie strony mobilnej, strony dostosowanej do urządzeń przenośnych, to dziś konieczność. Coraz więcej użytkowników szuka informacji czy czyta wiadomości właśnie na swoich smartfonach i tabletach. Dodatkowo Google zapowiedziało, że od 21 kwietnia br. strony, które nie są dostosowane do urządzeń mobilnych będą niżej wyświetlane w wynikach wyszukiwania. Cieszy nas bardzo, że serwisy takie jak Networkagazyn.pl idą z duchem czasu i decydują się na rozwiązania mobilne. Strona działa szybko, pozbawiona jest zbędnych elementów, daje użytkownikom to, czego oczekują – informacji tu i teraz, na ich telefonie – komentuje Robert Rachwał, właściciel ClickMaster Polska.

Odpowiedź na potrzeby rynku

Smartfony, tablety, notebooki, palmtopy… Aplikacje i serwisy mobilne na polskim rynku są wciąż niedocenianym, ale dynamicznie rozwijającym się kanałem efektywnej dystrybucji  usług, produktów, obsługi klienta, a przede wszystkim dostarczania informacji i materiałów edukacyjnych. Dziś każdy sukces uzależniony jest od dostosowania się do panujących trendów.  Dlatego nie mogło być inaczej, aby w dzisiejszej dobie „NETWORK MAGAZYN” – jedyne w Polsce, niezależne pismo na temat branży sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy, nie miało swojego odpowiednika w świecie urządzeń e-mobile.

– Projekt jest przejrzysty, łatwy w nawigacji. Dobrze, że w publikacjach są filmy. Dobrze, że jest połączenie do social media. Chciałoby się może więcej interakcji jak np. „kup książkę osoby, z którą jest wywiad” itp. Generalnie to dobry krok we właściwym kierunku, gdyż wiele biznesów zmienia się w „mobile only” – skomentował start naszego nowego projektu Marek Sodolski, znawca systemu DS/MLM a obecnie członek zarządu w e-point SA odpowiedzialny za sprzedaż i marketing.

Szybciej, więcej, mocniej

Wersja mobilna należącego do GRUPY MLM portalu Networkmagazyn.pl to ułatwione nawigowanie i optymalna prezentacja informacji w każdym miejscu i czasie na mniejszych ekranach dostępnych zawsze pod ręką. Za pomocą portalu mobilnego „Network Magazynu” realizujemy zadania i cele:

  • Dostarczanie rzetelnych informacji i edukacji na temat biznesu DS/MLM
  • Promocja prawdziwego wizerunku sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego wśród społeczeństwa
  • Poprzez zbudowanie szacunku do tego biznesu – promowanie przedsiębiorczości i przeciwdziałanie bezrobociu
  • Promowanie etyki i filantropii w biznesie

Responsive Web Design (RWD) to podejście do projektowania strony www tak, aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany (np. przeglądarki,  smartfony, tablety). Tak stworzona strona internetowa wyświetla się poprawnie zarówno na dużych ekranach jak i na ekranach urządzeń przenośnych.

Mogą Cię również zainteresować