Organic Life – zdrowie, uroda, ochrona środowiska

przez Katarzyna Wagner
2325 odsłony

Organic Life to polska firma reprezentująca branżę DS/MLM, która we wszystkich swoich działaniach szczególną uwagę zwraca na zdrowy styl życia oparty na trosce o ochronę środowiska i światowy trend w dziedzinie zagadnienia Zero Waste. I w takiej konwencji przebiegło całe spotkanie biznesowe zorganizowane przez spółkę pod koniec 2019 roku.

ee

Firma Organic Life posiada w ofercie szeroką gamę wysokiej jakości produktów health & wellness, służących do pielęgnacji ciała (dermokosmetyki) oraz wspomagania i utrzymywania organizmu w zdrowiu. Nasza redakcja miała okazję przyjrzeć się spółce oraz jej najlepszym dystrybutorom w warszawskim hotelu Airport Okęcie, gdzie byliśmy na VII Konferencji Organic Life. 

Spotkanie rozpoczęli właściciele firmy – Arkadiusz i Katarzyna Śnieżkowie. Najpierw przywitali gości, a potem podsumowali ostatnie, najważniejsze wydarzenia firmowe. Mówili też o nowościach. Zademonstrowali projekt nowego, firmowego magazynu drukowanego, poinformowali o tym, że spółka będzie miała nową siedzibę, pokazali co się dzieje na należących do firmy plantacjach zajmujących się uprawami wykorzystywanych do produkcji roślin. Na koniec udzielili najświeższych informacji o rynkach zagranicznych i planach związanych z opracowaniem nowości produktowych. Arkadiusz Śnieżko zaprezentował ciekawy wykład o właściwościach i wykorzystaniu specyfików z konopi.

Dr Jolanta Nalewaj-Nowak z gabinetu dietetycznego Synergia jest wielką pasjonatką zdrowego stylu życia, psychoonkologiem, dietetykiem specjalizującym się w problematyce chorób żywieniowo zależnych, metabolicznych i nowotworowych. W trakcie swojej prelekcji skupiła się na wspaniałej roślinie, którą jest aloes. Wyjaśniła po co i w jaki sposób oczyścić za jej pomocą organizm, dowiedzieliśmy się jak mocna jest siła aloesu we wspomaganiu leczenia chorób skóry i chorób cywilizacyjnych.

Równie ciekawy był wykład Katarzyny  Wolszczak z Akademii Zero Waste – zwolenniczki i propagatorki nowego, ale już ogólnoświatowego zjawiska i trendu, nazwanego Zero Waste. To styl życia, zgodnie z którym człowiek stara się generować jak najmniej odpadów, a tym samym nie zanieczyszczać środowiska. To cel etyczny, ekonomiczny i wizjonerski, który pomaga ludziom naśladować zrównoważone, naturalne cykle, gdzie wszystkie odrzucane materiały mają stać się zasobami. Teraz już wiemy, w jak prosty sposób możemy zmniejszać ilość produkowanych śmieci w rozsądny sposób, bez rozwiązań radykalnych i bez rezygnacji z dobrodziejstw cywilizacji.

Część biznesową spotkania rozpoczął redaktor Maciej Maciejewski swoim autorskim wykładem „MLM biznesem przyszłości”. Zaprezentował wyniki najnowszych badań dotyczących sektora sprzedaży bezpośredniej i network marketingu oraz dał kilka cennych wskazówek, m.in. jakimi wartościami się kierować i jakich narzędzi używać budując biznes MLM. Kolejnym mówcą był Norbert Palimąka z Fundacji ESPA, który opowiedział o podstawowych celach i działaniach tego ciekawego przedsięwzięcia. Jeśli kiedykolwiek wcześniej goście spotkania zastanawiali się jak rozprzestrzenia się na świecie dobro, tutaj znaleźli odpowiedź. „Za pomocą ludzkich rąk, wspólnej pracy, spojrzeń i uśmiechów, poprzez bezpośredni kontakt i życzliwą obecność drugiego człowieka w sytuacjach, które stworzył dobry los lub dobrzy ludzie” – powiedział specjalista z Fundacji ESPA, której niesienie pomocy potrzebującym rodzinom to codzienność.

Naszą uwagę przykuła podczas tego wydarzenia bardzo ciekawa para współpracujących z firmą sportowców, którzy pochwalili się swoimi najnowszymi osiągnięciami. Maria Pytel i Przemysław Szymanowski są multimedalistami Mistrzostw Polski w triathlonie. Czapki z głów. Triathlon to trudna, wszechstronna dyscyplina sportowa, będąca kombinacją pływania, kolarstwa i biegania. Zawodnik kolejno płynie, jedzie na rowerze i biegnie, a czas końcowy obejmuje również zmianę stroju i sprzętu sportowego. Trzeba mieć świetne przygotowanie kondycyjne oraz bardzo mocny charakter, aby w ogóle brać udział w tego typu zawodach, a ta para zdobywa w polskim triathlonie medale. Brawo!

Na koniec konferencji właściciele firmy uhonorowali swoich najlepszych dystrybutorów, którzy ostatnio wykazali się nietuzinkowymi wzrostami pod kątem sprzedaży oraz budowy struktur biznesowych. Konferencja była profesjonalnie zorganizowana, wykłady merytoryczne i wciągające. Edukacja i motywacja na najwyższym poziomie. Po takim evencie wzrosty gwarantowane.

Mogą Cię również zainteresować