Paweł Samarec wystąpi w NETWORK TV

przez Maciej Maciejewski
976 odsłony

18 kwietnia 2013 roku o godz. 19:00 na naszej platformie wideo-konferencyjnej NETWORK TV, tym razem na portalu społecznościowym dla branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego NETWORKIO, będzie Was na żywo edukował Paweł Samarec.

Zakreślcie sobie tę datę wielkim, czerwonym krzyżykiem w Waszych kalendarzach. 18 kwietnia br. o godz. 19:00 za pomocą naszego projektu edukacyjnego NETWORK TV, odbędzie się darmowy webinar Pawła Samarca – mistrza biznesu MLM, członka elitarnego Klubu TOP Liderów MLM, którego organizacja liczy ponad 15 000 dystrybutorów i działa w wielu krajach świata.

reklamareklama

W wykładzie zatytułowanym „BIZNES ROWER czyli jak stworzyć działający i praktycznie niezniszczalny mechanizm własnego biznesu?”, na podstawie swojego 17-letniego doświadczenia w budowaniu działalności MLM, Paweł pokaże nam tajniki całościowego modelu systemowego network marketingowego biznesu. Dowiemy się w jaki sposób i w jakiej kolejności prawidłowo połączyć wszystkie części składowe tego systemu, aby nareszcie biznes każdego networkera zaczął funkcjonować tak, jak należy. Aby Wasz network marketingowy BIZNES ROWER nie utykał, tylko cały czas, równomiernie poruszał się do przodu. Dzięki temu będziecie mieć doskonałe narzędzie do rozwoju i analizy własnego biznesu i gotowy system, który od razu będziecie mogli zastosować we własnej praktyce!

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA – tym razem transmisja będzie dostępna dla wszystkich osób ZAREJESTROWANYCH na portalu Networkio.eu. bez konieczności dodatkowego zapisywania się na ten webinar. To całkowicie uprości cały proces i uczyni go łatwo dostępnym oraz przyjemnym. Aby wziąć udział w tym szkoleniu trzeba być tylko zarejestrowanym użytkownikiem Networkio.eu. Ku chwale branży!

Mogą Cię również zainteresować