PM-International inwestuje w rynek portugalski

przez Maciej Maciejewski
984 odsłony

Największa spółka sektora DS/MLM w Niemczech wystartowała na rynku portugalskim. Firma PM-International otworzyła nowy oddział w Bradze. Nowe biuro jest odpowiedzialne za administrację i logistykę na terenie Portugalii. Nowa inwestycja ma kilka biur, sale konferencyjne oraz ogromny magazyn o łącznej powierzchni ponad 900 m².

Sascha Gamper, dyrektor generalny ds. sprzedaży w PM-International z ufnością spogląda w przyszłość tego biznesu: – Potencjał rynkowy w naszej branży, przekraczający 100 milionów euro, zapewnia nam dobrą pozycję do rozwoju w Portugalii. Nasi partnerzy handlowi wykonali tutaj świetną robotę w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Są gotowi, zmotywowani i mocno nastawieni na swoje cele!

Zgodnie z najnowszymi badaniami coraz więcej osób na terenie Portugalii pracuje w systemie DS/MLM w celu generowania dodatkowych dochodów. Branża w tym kraju wzrosła o prawie 14% w 2020 roku i osiągnęła sprzedaż detaliczną na poziomie 271 milionów euro.

Gamper jest przekonany o lokalnym potencjale PM-International i komentuje: – Produkty z zakresu health & wellness stanowią dużą część sprzedaży detalicznej w portugalskiej sprzedaży bezpośredniej. Już teraz widzimy spore zainteresowanie naszymi produktami i możliwościami biznesowymi, głównie dzięki wysoce zmotywowanym partnerom handlowym i lokalnym pracownikom spółki.

– Nowy oddział w Bradze jest podstawą naszej działalności w Portugalii. Pierwsze prezentacje biznesowe i warsztaty są już zaplanowane na ten weekend, ponieważ tak wiele osób jest zainteresowanych naszą szansą biznesową – dodaje Juan Rassoul, dyrektor generalny PM-International Portugal.

Mogą Cię również zainteresować