Podróże w biznesie MLM. Co nowego w FIREFLIES?

przez Alexander Fehé
1319 odsłony

W tej network marketingowej firmie sprzedającej podróże dzieje się bardzo dużo. 21 listopada 2015 roku 2000 osób z ponad 20 krajów całego świata budujących swój biznes MLM wzięło udział w specjalnej, międzynarodowej Konferencji FIREFLIES…

ee

Tak, zawsze cieszę się z każdej firmowej konferencji, ponieważ zarząd FIREFLIES za każdym razem przygotowuje dla nas coś nowego i interesującego, co sprawia, że nasza praca jest jeszcze przyjemniejsza. Tak było i tym razem. Oto kilka newsów…

Zacznę od podróżowania, ponieważ specjalizujemy się w sprzedaży produktów turystycznych on-line. Do naszych dotychczasowych usług: zakwaterowanie + wyżywienie, przewodnik turystyczny, bilety lotnicze, transfer, telefoniczna obsługa klienta i infolinia w podróży – SKYPE CHAT, doszły nowe produkty i usługi, które można zamówić on-line – wypożyczalnia samochodów oraz ubezpieczenie.

Najważniejszą informacją jednak jest fakt, że zostaliśmy członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Touroperatorów ETOA. Czemu miałoby to służyć, gdybyśmy nie myśleli poważnie o naszej działalności?

Wypożyczalnia samochodów CAR RENT – tu strzeliliśmy gola! Współpracujemy on-line z ponad 500 wypożyczalniami posiadającymi ponad 30 000 punktów na całym świecie. Należą do nich tak wielkie firmy jak HERTZ, AVIS, ALAMO, EUROPCAR itp, ale także małe, lokalne wypożyczalnie działające na całym świecie. Możemy więc teraz  wybrać on-line samochód oraz sprawdzić wcześniej cenę najmu.

UBEZPIECZENIE – przy tym się napracowaliśmy. Wyobraźcie sobie, że jesteście obywatelami Polski zameldowanymi w Niemczech, a mieszkającymi czasowo w Hiszpanii. W takim przypadku ubezpieczalnia którego kraju Was ubezpieczy? Mamy w zanadrzu ubezpieczyciela ERV, który bierze to na siebie. W centrali tej firmy mówi się w 23 językach, w tym w języku mandaryńskim i hindi…

Kolejna nowość – do naszych dostawców zakwaterowania dołączyli kolejni wielcy touroperatorzy, tacy jak Emirates, Hotel DE, HRS, czy ARABIAN ADVENTURES, w związku z czym nasza oferta zwiększyła się do 1500 000 możliwości zakwaterowania na całym świecie. Z pewnością Was zainteresuje informacja, że już pod koniec października tego roku przekroczyliśmy granicę 100 000 zadowolonych klientów za rok 2015. Co ciekawe, najczęściej wybieranymi kierunkami podróży były Czechy, Rosja i Turcja.

Ale zostawmy na chwilę konferencję w Budapeszcie, ponieważ chciałbym Wam przedstawić kilku zadowolonych turystów. Jako pierwszy wystąpię ja, ponieważ uwielbiam podróżować. Zwłaszcza, jak mogę to robić prawie za darmo! Brakuje mi tylko 500 USD a zakwaterowanie i wyżywienie podczas dwu tygodniowego pobytu w Meksyku, dwóch tygodni w Turcji i dwóch tygodni w Wietnamie okażą się darmowe… Spełniło się moje marzenie aby zobaczyć jeden z siedmiu cudów świata – Zatokę Ha Long w Wietnamie. Spędziliśmy tam z małżonką trzy dni na łodzi i wierzcie mi, było wspaniale! Najpierw pokażę Wam kilka zdjęć z Hanoi a następnie z Zatoki Ha Long. Ale najpierw udowodnię, że zamówienie transferu przez FIREFLIES działa:

A oto stewardessa Erika – Słowaczka. Hi hi potajemnie przynosiła mi wódeczkę. No i lot Airbusem A380. Spełniło się moje kolejne marzenie:

Spaliśmy w hotel na wodzie 5* Intercontinental. I HANOI nocą. Prawie wymarłe ale piękne:

Motorynki, rowery, nigdy tylu nie widziałem w jednym miejscu. Jedzie każdy, ale kto ma pierwszeństwo??? Nie wiadomo. Jednak nie ma żadnych wypadków:

Ta pani mnie prawie pobiła zaraz po zrobieniu tego zdjęcia, bo dałem jej na zakupy tylko 10 000 dongov. Centrum Hanoi w nocy:

Zatoka HA LONG, widok z miasta:

W sumie zrobiłem ok. 5 000 zdjęć, więc trudno wybrać z nich tylko kilka:

Spróbuję dodać tu jeszcze kilka osób wyjeżdżających z FIREFLIES:

To chyba nie wymaga komentarza:

Zadowolonych klientów FIREFLIES jest wielu i codziennie przybywa nowych. Dobrze jest wiedzieć, że można podróżować do każdego miejsca na świecie taniej i  o wiele wygodniej, z ogromnymi możliwościami wyboru wycieczek fakultatywnych, imprez, koncertów odbywających się w danym miejscu, a jednocześnie mieć pewność, że w każdej sekundzie, jeżeli nasi podróżnicy będę potrzebować pomocy, otrzymają ją. I to w swoim ojczystym języku.

Wracając do konferencji w Budapeszcie, kilka zdań na koniec. Jestem pod wielkim wrażeniem i jestem przekonany, że ci młodzi entuzjaści wiedzą czego chcą. Wystarczy chociaż raz posłuchać ich na żywo, a wszystkie wątpliwości znikają. Dyrektor ds. marketingu pan Varga przedstawił nam na koniec nową, rozszerzoną drabinę kariery, która jest świetna głównie dla rozpoczynających współpracę. Umożliwia błyskawiczne przejście do 4 poziomu kariery, a przede wszystkim daje ponadprzeciętne możliwości zarobkowe. No i do tego możliwość otrzymania z powrotem swoich pieniędzy… albo i o wiele więcej. Cieszę się, że mogę być częścią tego przedsięwzięcia!

Informujemy, że pan Alexander Fehér będzie przebywał w katowickim hotelu Qubus w styczniu 2016 roku, gdzie w tym terminie zorganizuje szczegółową prezentację biznesu FIREFLIES. Bo w tym biznesie, najlepiej poprowadzi Cię AlexanderFehér. Na prezentację można się wcześniej umówić telefonicznie lub poprzez e-mail:

tel.: +42 190 521 70 00

e-mail: [email protected]

Facebook: https://www.facebook.com/www.firefliespolska.eu

Więcej szczegółów w publikacjach archiwalnych:

„FIREFLIES. Podróże w biznesie MLM“

„Pierwsze spotkanie FIREFLIES w Polsce“

„Alexander Fehér: Zwiedzaj świat i zarabiaj pieniądze”

„Podróżowanie – kto jest temu winien?”

Mogą Cię również zainteresować