Ponad 20 lat partnerstwa na rzecz walki z rakiem. Pampered Chef & American Cancer Society

przez Maciej Maciejewski
788 odsłony

Tylko w Polsce z powodu nowotworów rocznie zachorowuje obecnie ok. 160 000, a umiera 94 000 ludzi. Pomimo wyraźnej poprawy wyników leczenia obserwowanej na przestrzeni ostatnich 10-15 lat, ok. 70-80% pacjentów nadal zgłasza się do onkologa zbyt późno, kiedy choroba jest już znacznie zaawansowana, a możliwości skutecznej terapii ograniczone. Co gorsze…

W wielu krajach świata należy spodziewać się znaczącego wzrostu zachorowań na nowotwory, dlatego tak istotne jest poznanie choćby przyczyn ich powstawania, gdyż dzięki tej wiedzy będziemy w stanie skutecznie walczyć z tą plagą XXI wieku.

Od ponad 20 lat American Cancer Society i network marketingowa firma Pampered Chef współpracują ze sobą, aby pomagać w zwalczaniu tej strasznej choroby, jaką jest rak. Do tej pory Pampered Chef i jej dystrybutorzy zebrali ponad 13 milionów dolarów w ramach wspólnej kampanii na rzecz wsparcia pacjentów chorych na raka i ich rodzin podczas leczenia.

W maju br. firma zorganizowała dwie akcje umożliwiające przyłączenie się do walki i zebranie funduszy na program Hope Lodge, który zapewnia bezpłatne zakwaterowanie dla leczących się pacjentów z rakiem i ich opiekunów:

  • Avoca-Do Good and Shop for the Cause – za każde narzędzie z awokado zakupione w maju, rozpieszczony szef kuchni przekaże 1 USD na American Cancer Society.
  • Zorganizuj imprezę połączoną ze zbiórką pieniędzy – przez cały maj konsultanci i klienci firmy mogą organizować zbiórki funduszy Help Whip Cancer, a rozpieszczony szef kuchni podwaja swoją majową darowiznę do 20% na imprezy o sprzedaży powyżej 200 USD i 30% na imprezy o wartości powyżej 650 USD.

– Jesteśmy wdzięczni za naszą długoletnią współpracę i nieustanne zaangażowanie firmy Pampered Chef w walkę o świat wolny od raka. Dzięki ich wsparciu i pasji do programu Hope Lodge, możemy nadal zapewniać niezbędne zasoby tym, którzy najbardziej tego potrzebują – powiedział Wayne White, wiceprezes American Cancer Society.

– Z niecierpliwością czekamy każdego roku na maj i naszą współpracę z Help Whip Cancer. Cieszymy się, że nasi konsultanci i klienci spotykają się, aby zapewnić fundusze i nasze produkty kuchenne domom nadziei, które dają pacjentom chorym na raka i ich opiekunom podczas leczenia schronienie z dala od własnego domu – skomentował Terry Haley, dyrektor ds. marketingu w firmie Pampered Chef.

W Stanach Zjednoczonych i Portoryko istnieje już ponad 30 lokalizacji Hope Lodge, które oferują bezpłatne zakwaterowanie pacjentom chorym na raka i ich opiekunom podczas, gdy ich największa nadzieja na skuteczne leczenie leży w innym mieście. Nie martwiąc się o to, gdzie się zatrzymać, ani jak zapłacić za zakwaterowanie, goście mogą skupić się na wyzdrowieniu. Hope Lodge zapewnia kwaterę dla ponad 29 000 pacjentów z ponad 500 000 noclegów każdego roku.

Mogą Cię również zainteresować