Power Day LR Health & Beauty Polska w Zabrzu

przez Marek Wyrzychowski

W minioną sobotę tj. 14 stycznia 2017 roku w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca odbyła się wielka konferencja – Kick Off – Power Day zorganizowana przez network marketingową firmę LR Health & Beauty Polska. Gościem specjalnym był Krzysztof Hołowczyc.

ee

LR Health & Beauty Systems to wiodącą firma sprzedaży bezpośredniej w Europie, której polski oddział mieści się w Katowicach. Zakres jej działalności obejmuje dystrybucję wysokiej jakości suplementów diety, luksusowych kosmetyków do pielęgnacji i makijażu, perfum oraz urządzeń kosmetycznych. Firma stanowi część założonego w 1985 roku w Niemczech globalnego koncernu LR Health & Beauty, który posiada swoje oddziały w 28 krajach. Marka współpracuje z międzynarodowymi gwiazdami: Brucem Willisem, Karoliną Kurkovą czy Guido Maria Kretschmerem, niezależnymi ośrodkami badawczymi – Dermatest, IASC, Fresenius oraz z markami samochodowymi: Mercedes i Opel.

Historie inspirujące

W zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca niezależni dystrybutorzy budujący biznes MLM w oparciu o współpracę z LR Health & Beauty Polska wysłuchali wielu interesujących wykładów, zaprezentowanych przez ośmiu wspaniałych prelegentów, na tematy zarówno biznesowe jak i produktowe.

Przemawiali m.in. Anna Ozimek – country manager LR Polska, Agnieszka Mielczarek – coach żywieniowy, Erick and Sandrine Delaine – platynowi menadżerowie organizacji oraz Krzysztof Hołowczyc – najbardziej utytułowany polski kierowca rajdowy. Swoje inspirujące historie biznesowe opowiedzieli: Maciej Łącki, Joanna Kowala, Anita i Marek Sajnóg oraz Dariusz Trojak. Podczas konferencji świętowano również wspólnie sukcesy najprężniejszych partnerów biznesowych LR.

Na Hołka nie ma mocnych

Krzysztof Hołowczyc wydaje się naturalnym wyborem na mówcę w przypadku tak ważnych wydarzeń dla LR Health & Beauty. Po pierwsze, ze względu na unikatowy Autokoncept (już ponad 300 samochodów z logo LR na polskich trasach), z drugiej – nikt nie opowie lepiej od Hołowczyca o pracy w zespole, o walce z przeciwnościami, o tym jak radzić sobie z porażką. Jego profesjonalizm i porywająca historia stanowiły idealne zakończenie całego wydarzenia.  

Mogą Cię również zainteresować