Prawie darmowe rozmowy w Orange

przez Tomasz Głowacki
638 odsłony

Pomarańczowy operator idzie w ślady Play – od poniedziałku na wszystkie numery w sieci oraz numery stacjonarne można dzwonić za darmo. Cena pakietu 1 tys. minut kosztuje 6 zł. – informuje „Gazeta Wyborcza”.

Promocja jest ważna przez 14 dni od czasu aktywacji. Po jego zakończeniu można doładować pakiet ponownie. Żeby uaktywnić promocję, nie trzeba iść do salonu sprzedaży, tylko po prostu wysłać smsa.


Orange jest kolejnym operatorem po Play, który oferuje rozmowy za darmo lub w bardzo niskiej cenie. Jest to ukłon dla 14 mln użytkowników pomarańczowego operatora. To odpowiedź na wprowadzoną zaledwie kilka dni temu ofertę Play – „Stan Darmowy”.

Wspólne dla ofert Orange i Play jest to, że dotyczą rozmów ze wszystkimi numerami sieci. Dotychczas darmowy był jeden, a najwyżej kilka numerów. „Taką promocję – na dzień przed Playem – wprowadziła Heyah” – pisze „Gazeta Wyborcza”. Co na to konkurencja? Już w zeszłym roku w sieci Era pojawiła się usługa Era „Sieć Rodzinna”. Jednak w niej nie jest tak tanio – pakiet kosztuje 15 zł za pierwszą osobę i 10 zł na każdą następną. W Simplusie możemy rozmawiać bez limitów z trzema osobami w sieci Plus, ale za każdą musimy zapłacić 5 zł.

Mogą Cię również zainteresować