Premiera telefonu HTC Hero™

przez (Źródło: Inventive Communication)
537 odsłony

HTC Sense został stworzony z myślą o prostszej, bardziej naturalnej komunikacji z ludźmi. U jego podstaw leżą trzy główne zasady sformułowane na podstawie obserwacji sposobów komunikacji i rozmów z ludźmi.

– HTC Hero wykorzystuje bardziej naturalne sposoby kontaktu z osobami i dostępu do ważnych informacji, naśladując nasze codzienne zachowania i nie stosując się do technik używanych w zwykłych telefonach – powiedział Peter Chou, chief executive officer w firmie HTC Corporation. – HTC Sense to wyróżniająca się technologia, która zostanie wprowadzona we wszystkich naszych nowych telefonach, ułatwiając ludziom użytkowanie i sprawiając, że będą mogli powiedzieć „to naprawdę ma sens” – dodał Chou.

 HTC Hero jest kolejnym z zaawansowanych telefonów podkreślającym indywidualizm użytkownika. Zaokrąglone kształty i wzniesiona dolna część obudowy telefonu sprawiają, że HTC doskonale układa się w dłoni podczas prowadzenia rozmowy. Powłoka ekranu dotykowego nie pozostawia śladów po palcach, czyniąc ekran bardziej przejrzystym i zapewniając zachowanie świeżości. Telefon wykorzystuje użytą po raz pierwszy powłokę teflonową białej obudowy, odporną na uszkodzenia i przyjazną w dotyku, posiada ekran o rozdzielczości 3,2 cala i rozdzielczości HVGA, który został zoptymalizowany do przeglądania internetu i odtwarzania multimediów, przy zachowaniu niewielkich wymiarów i wagi telefonu.

Ten tekst jest jedynie fragmentem całego artykułu, który znajdziesz w wydaniu drukowanym Network Magazyn nr 20/2009

Mogą Cię również zainteresować