Przenośny, stylowy odtwarzacz DVD

496 odsłony

Muse, francuska marka sprzętu audio-video, zaprezentowała urządzenie M-748DP. Jest to przenośny odtwarzacz DVD z ekranem LCD o przekątnej 7” ze stylowym, ergonomicznym playerem, który sprawdza się podczas długich podróży oraz wakacyjnego wypoczynku z dala od cywilizacyjnego zgiełku.


Główne zalety urządzenia to obrotowy, solidnie osadzony ekran oraz minimalistyczna obudowa, które razem tworzą funkcjonalną kompozycję. Sprzęt odtwarza wszystkie popularne formaty, takie jak DVD, CD, Jpeg, mp3, a także Divx. Klawisze odpowiedzialne za uruchamianie poszczególnych funkcji rozmieszczone są symetrycznie po prawej stronie obudowy w sposób ułatwiający użytkowanie. Znaczną część wierzchniej strony urządzenia zajmuje napęd optyczny umieszczony pod otwieranym panelem.

Muse M-748DP, jak większość urządzeń sygnowanych logo Muse, wyposażono w dużą ilość portów i złączy umożliwiających komunikację z innymi urządzeniami. Odtwarzacz posiada gniazdo USB, slot audio/video oraz czytnik kart microSD/MMC/MS. Urządzenie pozwala również na podłączenie odtwarzacza mp3 i słuchawek. W czasie podróży samochodem Muse M-748DP może korzystać z zasilania za pośrednictwem specjalnego adaptora podłączonego do gniazda zapalniczki. Wszystkimi funkcjami odtwarzacza można sterować przy pomocy pilota. W zestawie znajduje się również wytrzymała bateria.

Mogą Cię również zainteresować